Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

22.86°C 1017 hPa 76%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-08-05)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.732
euro euro 1 EUR 4.305
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.608
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0219
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1779
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Akcja "Student św. Mikołajem" zakończona

21 grudnia zakończyła się 3 tygodniowa akcja "Student św. Mikołajem", której podjęli się studenci Wydziału Gospodarki Regionalnej i Turystyki w Jeleniej Górze.
Jest to już druga edycja tej akcji, której celem, było zebranie darów oraz pieniędzy dla dzieci i matek z Domu Samotnej Matki w Pobiednej.
W holu Głównym Wydziału przy ul. Nowowiejskiej 3, wyznaczone zostało specjalne miejsce, w którym studenci, jak i pracownicy mogli przekazywać swoje dary serca.
W tym roku akcja znów cieszyła się dużym zainteresowaniem. W śród darów znalazły się przybory i pomoce szkolne, zabawki, a także środki czystości. Widząc tempo jakie przyjęła akcja oraz dobrze zorganizowanych żaków, do akcji chętnie przyłączyli się także pracownicy Wydziału, którzy przekazali paczki ze słodyczami, ubrania, pieluszki, środki czystości oraz pieniądze.
Najmilszym jednak momentem tej akcji było przekazanie wszystkich zebranych darów.
Grudzień i czas przedświąteczny jest szczególnie ciężkim okresem dla DSM. To właśnie w tych dniach napływa coraz więcej osób potrzebujących ciepła i rodzinnej atmosfery - DOMU. Mamy nadzieję, że za zebrane przez Wydział GRiT dary podopieczni tego domu, choć na chwile zapomną o swoich troskach i poczują, że ktoś o nich pamięta, a przede wszystkim doznają magii prawdziwych Świąt Bożego Narodzenia.
Akcje takie jak ta są dowodem na to, że w okresie Świąt Bożego Narodzenia, mimo natłoku wielu spraw i obowiązków potrafimy się zjednoczyć i pomóc z słusznej sprawie. Organizatorzy akcji z całego serca dziękują osobom, które przyczyniły się do tego, iż na twarzach dzieci, matek oraz wszystkich osób, które przebywają w Domu Samotnej Matki zagościł uśmiech i nadzieja.

Serdeczne podziękowania dla firmy GoSport w Jeleniej Górze za ufundowanie sprzętu sportowego!

Justyna Gwiaździńska
foto: Organizator


Podziel się z innymi:

2006-12-22 18:59

zobacz galerię
Przybornik
Najczęściej czytane

› Wyniki i tabela po 1. k... czas 2026-08-01
komentarze komentarze: 1


› Zapowiedź 1. kolejki Kl... czas 2026-08-02
komentarze komentarze: 7


› Tour de Pologne 2026 pr... czas 2026-08-04
komentarze komentarze: 0


› Święto lilii złotogłów w Prz... czas 2026-08-04
komentarze komentarze: 1


› Świeradów-Zdrój: tragiczny wy... czas 2026-08-01
komentarze komentarze: 1