frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.4018
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0327
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1706

Pogoń rywalem KPR-u w sobotę

Pogoń Szczecin to najbliższy rywal KPR-u Jelenia Góra. Ekipa z Pomorza Zachodniego pojawi się hali Parku Sportowego Złotnicza w sobotę (4 listopada 2017, godz. 17:30, bilety: 10 zł, 5 zł, młodzież wstęp wolny), mając za sobą serię czterech wygranych z rzędu. Szczecinianki rozpoczęły sezon nienajlepiej przegrywając trzy razy w pierwszych pięciu kolejkach: z Vistalem Gdynia, Startem Elbląg i Zagłębiem Lubin. Z tą ostatnią drużyną po konkursie rzutów karnych. Obecnie Pogoń zajmuje szóste miejsce w tabeli PGNiG Superligi i tylko o dwie lokaty wyprzedza nasz zespół. Gorzej wygląda to gdy pod lupę weźmiemy dorobek punktów, bowiem Pogoń ma ich 16, a KPR o połowę mniej.
Od tego sezonu granatowo - bordowe barwy reprezentuje Natalia Janas. Wychowanka KPR-u po raz pierwszy w historii będzie miała okazję stanąć naprzeciwko swojego byłego klubu. Odwrotną drogę w przerwie letniej odbyła bramkarka Martyna Wierzbicka, która Szczecin zamieniła na Jelenią Górę. Szczecińską przeszłość ma też Małgorzata Jurczyk, która latem trafiła do naszego klubu z AZS AWF Gdańsk.

2017-11-02 22:51