CO
390.71
mg/m3
O3
125.48
ug/m3
PM10
19.44
ug/m3
PM2.5
10.05
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Różne:
- Wynajmę dmuchaną zjeżdzalnie (2024.05.20)
Dam pracę:
- Doradca Klienta Maxi Zoo (2024.05.20)
Kupię:
- Kupię Antyki - / NAJLEPSZE CENY / - SKU... (2024.05.20)
Sprzedam:
- Pierogi z mięsem 0.99 zł szt oferta pro... (2024.05.16)
Sprzedam:
- Płyty warstwowe z wypełnieniem PIR or... (2024.05.16)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione (2024.05.15)
Sprzedam:
- Na Wymiar!Belki dekoracyjne, maskowni... (2024.05.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.13)
Sprzedam:
- Sprzedam stól i krzesła (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam fotele i ławę (2024.05.10)
- Do @ 31.60.79.*:
› Łomnica postraszyła Piasta
2024.05.21 14:26
- Obserwator:
› Łomnica postraszyła Piasta
2024.05.21 14:13
- Antoni:
› Wyniki i tabele po 18. kolejce B klasy
2024.05.21 13:20
- Orzeł:
› Łomnica postraszyła Piasta
2024.05.21 11:34
- Kibic do wyżej:
› Wyniki i tabela po 30. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...
2024.05.21 11:29
dolar amerykański | 1 USD | 3.9175 | |
euro | 1 EUR | 4.2572 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3052 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9798 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1724 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par VI kolejki A-klasy
VI kolejka A-klasy:grupa I:
sobota, 30 września 2017:
Piast Bolków - Budowlani Wojcieszów, godz. 16:00
Czarni Strzyżowiec - Victoria Czadrów, godz. 16:00
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów, godz. 17:00
KS Łomnica - Olimpia II Kamienna Góra, godz. 17:00
niedziela, 1 października 2017:
Halniak Miłków - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 11:00
Lechia Piechowice - Pogoń Wleń, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Orzeł Mysłakowice, godz. 11:00
grupa II:
sobota, 30 września 2017:
LZS Kościelnik - Skalnik Rębiszów, godz. 15:00
Włókniarz Leśna - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 16:00
niedziela, 1 października 2017:
WKS Żarki Średnie - Piast Zawidów, godz. 11:00
Czarni Lwówek Śląski - Błękitni Studniska Dolne, godz. 14:00
Fatma Pobiedna - Zryw Bratków, godz. 14:00
Chmielanka Chmieleń - Iskra Łagów, godz. 14:00
Pogoń Markocice - Olsza Olszyna, godz. 15:00
grupa III:
piątek, 29 września 2017:
GKS Raciborowice - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 17:00
sobota, 30 września 2017:
KS Stare Jaroszowice - LZS Łaziska, godz. 16:00
Rybak Parowa - GKS Iwiny, godz. 16:00
KS Włodzice - GKS Gromadka, godz. 16:00
niedziela, 1 października 2017:
LKS Ocice - KS Łąka, godz. 11:00
Górnik Węgliniec - Leśnik Osiecznica, godz. 14:00
Chrobry Nowogrodziec - LZS Brzeźnik, godz. 15:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-09-26 00:58
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabele po 24. ...
2024-05-18
komentarze: 121
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Zestaw par 24. kolejki ...
2024-05-13
komentarze: 90
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 75