CO
127.88
mg/m3
O3
106.34
ug/m3
PM10
5.27
ug/m3
PM2.5
3.50
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pierogi z mięsem 0.99 zł szt oferta pro... (2024.05.16)
Sprzedam:
- Płyty warstwowe z wypełnieniem PIR or... (2024.05.16)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione (2024.05.15)
Sprzedam:
- Na Wymiar!Belki dekoracyjne, maskowni... (2024.05.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.13)
Sprzedam:
- Sprzedam stól i krzesła (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam fotele i ławę (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam wersalkę (2024.05.10)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
- Admin:
› Wyniki 24. kolejki A klasy
2024.05.19 16:53
- Admin:
› Wyniki 24. kolejki A klasy
2024.05.19 16:52
- Sprawdzam:
› Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty. Policja...
2024.05.19 16:46
- Kibic:
› Wyniki 24. kolejki A klasy
2024.05.19 16:43
- Kibic:
› Wyniki 18. kolejki B klasy
2024.05.19 16:40
dolar amerykański | 1 USD | 3.9363 | |
euro | 1 EUR | 4.2685 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3302 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.979 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1725 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki sparingów weekendowych (19-20 sierpnia 2017)
sobota, 19 sierpnia 2017:Skalnik Rębiszów - Kwisa Mroczkowice 6-0
LKS Ocice - Chrobry Nowogrodziec 6-3
Orzeł Mysłakowice - Potok Karpniki 7-2
Majdan Bolesławice - GKS Tomaszów Bolesławiecki 3-8
Pub Gol Jelenia Góra - KS Stara Kamienica 2-5
WKS Pilchowice - Czarni Strzyżowiec 8-2 (4-0)
BKS Bolesławiec js - GKS Iwiny 3-1
Jawa Otok - KS Włodzice 4-5
Górnik Węgliniec - LZS Kościelnik 5-1
Amfibolit Leszczyniec - Czarni Przedwojów 5-2 (2-1)
niedziela, 20 sierpnia 2017:
Halniak Miłków -GLKS Czernica 8-0
Pogoń II Dobków - Budowlani Wojcieszów 1-5 (0-1)
Chmielanka Chmieleń - Granica Miłoszów 0-3
Olimpia II Kamienna Góra - Lesk Sędzisław 13-1
Bóbr Marciszów - Bobry Wojanów 2-1 (0-1)
Bielany Biedrzychowice - Olsza Olszyna 0-3
Iskra Łagów - WKS Żarki Średnie 2-6
Mitex Podgórzyn - Lechia Piechowice 2-2
KS Łomnica - Kwarc Pisarzowice 6-1 (4-0)
KS Łąka - Znicz Kruszyn 5-7 (1-5)
Błękitni Studniska Dolne - Orzeł Platerówka 8-0
LZS Pisarzowice - Piast Czerwona Woda, godz. 17:00 w Pisarzowicach
Prosimy o podawania wyników spotkań oraz zestawów par planowanych sparingów wraz z miejscem ich rozegrania, datą oraz godziną rozpoczęcia meczu.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-08-20 13:35
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Zestaw par 24. kolejki ...
2024-05-13
komentarze: 89
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 75
› Zestaw par 25. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 37