Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Skromna wygrana na początek Dodano: 2018-08-11 Komentarzy: 7
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

4.51

ug/m3

PM10

8.28

ug/m3

O3

75.61

ug/m3

C6H6

0.19

ug/m3

CO

433.7

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 14-08-2018 o godzinie 16:10.
Ostatnie komentarze

- lks:
Zestaw par I rundy Pucharu Polski OZPN JG
czas 2018.08.14 16:21

- Hiohe:
Policjanci uratowali 25-letniego mężczyznę
czas 2018.08.14 15:05

- Kibic KSK:
"Karki" bez Kuźniewskiego i Kazakova
czas 2018.08.14 14:13

- Kibic KSK:
Karkonosze Jelenia Góra - kadra 2018/2019
czas 2018.08.14 14:11

- kibic:
Zestaw par I rundy Pucharu Polski OZPN JG
czas 2018.08.14 13:47

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7768
euro euro 1 EUR 4.3001
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 3.8027
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8232
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1673
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zestaw par XV i XII kolejki B-klasy

XV kolejka B-klasy:

niedziela, 23 kwietnia 2017:

grupa I:

Płomyk Borówno - Dragon Mieszkowice, godz. 11:00
Husaria Grzędy - Orły Lipienica, godz. 11:00
Bóbr Opawa - Uran Okrzeszyn, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Amfibolit Leszczyniec, godz. 11:00

Pauzuje Auxilia Janiszów.

XII kolejka B-klasy:

niedziela, 23 kwietnia 2017:

grupa II:

Potok Karpniki - Woskar II Stara Kamienica, godz. 11:00
GLKS Czernica - KS Maciejowa, godz. 11:00
WKS Pilchowice - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Bobry Wojanów, godz. 15:00
Budowlani Wojcieszów - Juvenia Rybnica, godz. 15:00

grupa III:

Kwisa Mroczkowice - Granit Gierałtów, godz. 12:00
LZS Sobota - KS Włodzice, godz. 15:00
Zryw Ubocze - Rolnik Rząsiny, godz. 15:00
Zbylut Zbylutów - Czarni Strzyżowiec, godz. 15:00
KS Pławna - KS Kotliska, godz. 15:00

grupa IV:

LKS Mierzwin - LZS Nowa, godz. 17:00 (22 kwietnia 2017)
Jawa Otok - Majdan Bolesławice, godz. 11:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - Orzeł Gościszów, godz. 15:00
Znicz Kruszyn - Kolonia Bolesławiec, godz. 15:00

Pauzuje Rybak Parowa.

grupa V:

Orzeł Platerówka - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00
LZS Kościelnik - Przyszłość Dłużyna, godz. 11:00
Granica Miłoszów - LZS Radostów, godz. 15:00
LZS Porajów Kopaczów - LZS Ręczyn, godz. 15:00
LZS Pisarzowice - LZS Zaręba, godz. 15:00
Granica Miłoszów - LZS Radostów, godz. 15:00

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2017-04-18 21:25

Przybornik
MOS Jelenia Góra
Najczęściej czytane

› Zestaw par I kolejki li... czas 2018-08-06
komentarze komentarze: 29


› Zestaw par I kolejki IV... czas 2018-08-06
komentarze komentarze: 14


› Zestaw par I kolejki IV... czas 2018-08-06
komentarze komentarze: 2


› Zestaw par II kolejki I... czas 2018-08-06
komentarze komentarze: 0


› Wyniki i tabela po I ko... czas 2018-08-12
komentarze komentarze: 127