CO
108.17
mg/m3
O3
61.64
ug/m3
PM10
10.17
ug/m3
PM2.5
6.44
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
bezchmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Na Wymiar!Belki dekoracyjne, maskowni... (2024.05.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.13)
Sprzedam:
- Sprzedam stól i krzesła (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam fotele i ławę (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam wersalkę (2024.05.10)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
- Ks Wojcieszyce:
› Zestaw par 24. kolejki A klasy
2024.05.15 04:08
- Dominik:
› Stracił 18 tysięcy złotych
2024.05.15 03:13
- Do wyżej:
› Zestaw par 24. kolejki A klasy
2024.05.14 20:55
- Do kibic:
› Zestaw par 18. kolejki B klasy
2024.05.14 19:54
- Kibic Chrobrego:
› Zestaw par 18. kolejki B klasy
2024.05.14 19:04
dolar amerykański | 1 USD | 3.9701 | |
euro | 1 EUR | 4.2812 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3737 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9741 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1729 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XVII kolejki A-klasy
XVII kolejka A-klasy:grupa I:
sobota, 22 kwietnia 2017:
Orzeł Wojcieszów - Orzeł Mysłakowice, godz. 15:00
Czarni Przedwojów - Lesk Sędzisław, godz. 16:00
Piast Bolków - Włókniarz Chełmsko Śląskie, godz. 17:00
niedziela, 23 kwietnia 2017:
Chmielanka Chmieleń - Victoria Czadrów, godz. 14:00
Mitex Podgórzyn - Pogoń Wleń, godz. 15:00
KS Łomnica - Olimpia II Kamienna Góra, godz. 15:00
Lechia Piechowice - Halniak Miłków, godz. 16:00
grupa II:
sobota, 22 kwietnia 2017:
Piast Zawidów - WKS Żarki Średnie, godz. 17:00
niedziela, 23 kwietnia 2017:
Bazalt Sulików - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 11:00
Zryw Bratków - Fatma Pobiedna, godz. 11:00
Bielany Biedrzychowice - Iskra Łagów, godz. 14:00
Skalnik Rębiszów - Olsza Olszyna, godz. 15:00
Pogoń Markocice - Victoria Ruszów, godz. 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Włókniarz Leśna, godz. 15:00
grupa III:
sobota, 22 kwietnia 2017:
Chrobry Nowogrodziec - GKS Iwiny, godz. 17:00
GKS Tomaszów Bolesławiecki - KS Łąka, godz. 17:30
niedziela, 23 kwietnia 2017:
LKS Ocice - Leśnik Osiecznica, godz. 11:00
LZS Niwnice - LKS Kraśnik Dolny, godz. 14:00
TS Parzyce - BKS Bolesławiec, godz. 14:00
Górnik Węgliniec - LZS Łaziska, godz. 14:00
LKS Brzeźnik - GKS Gromadka, godz. 17:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-04-18 21:10
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 75
› Zestaw par 25. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 37
› Zestaw par 29. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 20