CO
198.32
mg/m3
O3
35.34
ug/m3
PM10
19.15
ug/m3
PM2.5
13.43
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie małe
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
Sprzedam:
- Drewnopodobne belki SUFITOWE NA WYMIA... (2024.05.04)
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.05.03)
Kupię:
- Kupię ANTYKI za Gotówkę - Zadzwoń - Dojeżdżam... (2024.05.01)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.28)
Sprzedam:
- Rolety rzymskie z trwałych tkanin akr... (2024.04.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.26)
- Do wyżej:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.09 21:12
- Do Pytanie:
› Zestaw par 17. kolejki B klasy
2024.05.09 20:52
- Do Lsl:
› Zestaw par 25. kolejki ligi okręgowej
2024.05.09 19:48
- Lsl:
› Zestaw par 25. kolejki ligi okręgowej
2024.05.09 16:46
- Kolo:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.09 14:02
dolar amerykański | 1 USD | 4.0076 | |
euro | 1 EUR | 4.2993 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4061 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9986 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.172 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po XVII kolejce Saltex IV ligi dolnośląskiej, grupa zachodnia
XVII kolejka Saltex IV ligi dolnośląskiej:grupa zachodnia:
sobota, 25 marca 2017:
Orla Wąsosz - Granica Bogatynia 1-2
Stal Chocianów - Zagłębie II Lubin 0-4 (0-3)
Sparta Grębocice - Chrobry II Głogów 5-2
Włókniarz Mirsk - Nysa Zgorzelec 1-0
Apis Jędrzychwice - Lotnik Jeżów Sudecki 1-1
GKS Warta Bolesławiecka - Zamet Przemków 0-1
niedziela, 26 marca 2017:
Orkan Szczedrzykowice - AKS Strzegom 3-0
Piast Wykroty - Karkonosze Jelenia Góra 2-1 (1-1)
1. | Zagłębie II Lubin | 17 | 44 | 75:8 |
2. | Orkan Szczedrzykowice | 16 | 36 | 35:16 |
3. | Apis Jędrzychowice | 17 | 34 | 37:23 |
4. | Stal Chocianów | 17 | 29 | 25:20 |
5. | AKS Granit Strzegom | 17 | 28 | 48:28 |
6. | Chrobry II Głogów | 17 | 25 | 39:36 |
7. | Orla Wąsosz | 17 | 24 | 37:23 |
8. | PH Sawczak-Włókniarz | 16 | 24 | 22:18 |
9. | Sparta Grębocice | 17 | 24 | 33:39 |
10. | Karkonosze J. Góra | 17 | 21 | 30:24 |
11. | Warta Bolesławiecka | 17 | 19 | 25:34 |
12. | Piast Wykroty | 17 | 18 | 33:48 |
13. | Nysa Zgorzelec | 17 | 16 | 26:26 |
14. | Zamet Przemków | 17 | 16 | 17:55 |
15. | Lotnik Jeżów Sudecki | 17 | 13 | 15:47 |
16. | Granica Bogatynia | 17 | 9 | 18:70 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-03-26 00:09
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 83
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-05-04
komentarze: 50
› Wyniki i tabela po 28. ...
2024-05-04
komentarze: 33
› Wyniki i tabela po 23. ...
2024-05-01
komentarze: 88