CO
106.44
mg/m3
O3
57.90
ug/m3
PM10
9.33
ug/m3
PM2.5
5.88
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
bezchmurnie
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Na Wymiar!Belki dekoracyjne, maskowni... (2024.05.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.13)
Sprzedam:
- Sprzedam stól i krzesła (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam fotele i ławę (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam wersalkę (2024.05.10)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
- Ks Wojcieszyce:
› Zestaw par 24. kolejki A klasy
2024.05.15 04:08
- Dominik:
› Stracił 18 tysięcy złotych
2024.05.15 03:13
- Do wyżej:
› Zestaw par 24. kolejki A klasy
2024.05.14 20:55
- Do kibic:
› Zestaw par 18. kolejki B klasy
2024.05.14 19:54
- Kibic Chrobrego:
› Zestaw par 18. kolejki B klasy
2024.05.14 19:04
dolar amerykański | 1 USD | 3.9701 | |
euro | 1 EUR | 4.2812 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3737 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9741 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1729 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par X kolejki A-klasy
X kolejka A-klasy:grupa I:
sobota, 22 października 2016:
Lechia Piechowice - Czarni Przedwojów, godz. 15:30
Piast Bolków - Orzeł Wojcieszów, godz. 16:00
niedziela, 23 października 2016:
Halniak Miłków - Pogoń Wleń, godz. 11:00 w Podgórzynie
Olimpia II Kamienna Góra - Orzeł Mysłakowice, godz. 12:00
Victoria Czadrów - KS Łomnica, godz. 12:00
Chmielanka Chmieleń - Mitex Podgórzyn, godz. 14:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Lesk Sędzisław, godz. 14:00
grupa II:
sobota, 22 października 2016:
Błękitni Studniska Dolne - Pogoń Markocice, godz. 15:00
niedziela, 23 października 2016:
Bazalt Sulików - Bielany Biedrzychowice, godz. 11:00
Zryw Bratków - Piast Zawidów, godz. 11:00
Kwisa Świeradów Zdrój - WKS Żarki Średnie, godz. 12:00
Fatma Pobiedna - Skalnik Rębiszów, godz. 14:00
Włókniarz Leśna - Iskra Łagów, godz. 14:00
Olsza Olszyna - Victoria Ruszów, godz. 15:00
grupa III:
sobota, 22 października 2016:
TS Parzyce - Górnik Węgliniec, godz. 14:00
niedziela, 23 października 2016:
Leśnik Osiecznica - LZS Łaziska, godz. 11:00
BKS Bolesławiec - KS Łąka, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - LKS Ocice, godz. 11:00
GKS Iwiny - GKS Gromadka, godz. 14:00
LZS Niwnice - LZS Brzeźnik, godz. 14:00
Chrobry Nowogrodziec - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 11:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-10-19 22:13
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 75
› Zestaw par 25. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 37
› Zestaw par 29. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 20