CO
159.96
mg/m3
O3
101.95
ug/m3
PM10
5.41
ug/m3
PM2.5
3.57
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pierogi z mięsem 0.99 zł szt oferta pro... (2024.05.16)
Sprzedam:
- Płyty warstwowe z wypełnieniem PIR or... (2024.05.16)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione (2024.05.15)
Sprzedam:
- Na Wymiar!Belki dekoracyjne, maskowni... (2024.05.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.13)
Sprzedam:
- Sprzedam stól i krzesła (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam fotele i ławę (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam wersalkę (2024.05.10)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
- Kibic:
› Wyniki 18. kolejki B klasy
2024.05.19 15:55
- Do. 37.3012:
› Wyniki 24. kolejki A klasy
2024.05.19 15:53
- Kibice:
› Wyniki 18. kolejki B klasy
2024.05.19 15:49
- Juve:
› Dwie różne połowy w Bolesławcu
2024.05.19 15:48
- Www:
› Wyniki 24. kolejki A klasy
2024.05.19 15:41
dolar amerykański | 1 USD | 3.9363 | |
euro | 1 EUR | 4.2685 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3302 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.979 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1725 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
V Etap Tour de Pologne Pro Tour: Wrocław-Sz. Poręba
V etap jest wyjątkowy ponieważ wyznacza granicę płaskiego i górskiego terenu. Opóźniony wjazd na górską pętlę w Szklarskiej Porębie przywitał zawodników ulewnym deszczem Trasa była wyjątkowo ciężka . Bez przerwy padało, na drodze tworzyły się strumienie wody, przenikliwe zimno towarzyszyło kolarzom TDP Pro Tour. Z tych powodów zmniejszono ilość pętli z czterech do trzech. Wielu kibiców dzielnie wytrzymało w strugach deszczu i dzielnie dopingowało zawodników. Również hostessy starały się co nieco rozgrzać atmosferę :-). Po V etapie klasyfikacja wygląda następująco:FOTO: Damian Milko
FOTO: Maciej Chyra
WYNIKI ETAPU |
---|
1 Fabian Wegmann (Ger) Gerolsteiner 5.28.01 |
2 Filippo Pozzato (Ita) Quick Step |
3 Uros Murn (Slo) Phonak Hearing Systems |
4 Danilo Di Luca (Ita) Liquigas-Bianchi 0.02 |
5 Kim Kirchen (Lux) Fassa Bortolo |
6 Michael Boogerd (Ned) Rabobank |
7 Thomas Dekker (Ned) Rabobank |
8 Gorazd Stangelj (Slo) Lampre-Caffita 0.06 |
9 Marek Rutkiewicz (Pol) Intel-Action |
10 Bobby Julich (USA) Team CSC |
11 Baden Cooke (Aus) Française Des Jeux |
12 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Saunier Duval-Prodir |
13 Vladimir Gusev (Rus) Team CSC |
14 Tomasz Brozyna (Pol) Intel-Action |
15 Luca Paolini (Ita) Quick Step |
16 Carlos Barredo (Spa) Liberty Seguros-Würth Team |
17 Frank Schleck (Lux) Team CSC |
18 Cezary Zamana (Pol) Intel-Action |
19 Pieter Weening (Ned) Rabobank |
20 Thomas Lövkvist (Swe) Française Des Jeux |
KLASYFIKACJA GENERALNA |
---|
1 Luca Paolini (Ita) Quick Step 25.44.44 |
2 Fabian Wegmann (Ger) Gerolsteiner 0.08 |
3 Filippo Pozzato (Ita) Quick Step 0.12 |
4 Baden Cooke (Aus) Française Des Jeux 0.14 |
5 Uros Murn (Slo) Phonak Hearing Systems |
6 Danilo Di Luca (Ita) Liquigas-Bianchi 0.20 |
7 Kim Kirchen (Lux) Fassa Bortolo |
8 Thomas Dekker (Ned) Rabobank |
9 Michael Boogerd (Ned) Rabobank |
10 Tomasz Brozyna (Pol) Intel-Action 0.23 |
11 Ruben Lobato Elvira (Spa) Saunier Duval-Prodir |
12 Laurent Brochard (Fra) Bouygues Telecom 0.24 |
13 Yaroslav Popovych (Ukr) Discovery Channel |
14 Marek Rutkiewicz (Pol) Intel-Action |
15 Piotr Wadecki (Pol) Intel-Action |
16 Bobby Julich (USA) Team CSC |
17 Vladimir Gusev (Rus) Team CSC |
18 Grégory Rast (Swi) Phonak Hearing Systems |
19 Thomas Lövkvist (Swe) Française Des Jeux |
20 Frank Schleck (Lux) Team CSC |
KLASYFIKACJA GÓRSKA |
---|
1 Johan Van Summeren (Bel) Davitamon-Lotto 24 pts |
2 Bartosz Huzarski (Pol) Intel-Action 20 |
3 Wim Van Huffel (Bel) Davitamon-Lotto 16 |
4 Davide Bramati (Ita) Quick Step 10 |
5 Tomasz Brozyna (Pol) Intel-Action 8 |
6 Bogdan Bondariew (Ukr) Intel-Action 7 |
7 Vladimir Miholjevic (Cro) Liquigas-Bianchi 6 |
8 Sylvain Chavanel (Fra) Cofidis, Le Credit Par Telephone 3 |
9 Piotr Chmielewski (Pol) Intel-Action 3 |
10 Danilo Di Luca (Ita) Liquigas-Bianchi 3 |
11 Bram Tankink (Ned) Quick Step 3 |
12 Pieter Weening (Ned) Rabobank 3 |
13 Przemyslaw Niemec (Pol) Miche 3 |
14 Filippo Pozzato (Ita) Quick Step 2 |
15 Gorazd Stangelj (Slo) Lampre-Caffita 2 |
16 Andrea Noe' (Ita) Liquigas-Bianchi 2 |
17 Kevin Hulsmans (Bel) Quick Step 2 |
18 Piotr Wadecki (Pol) Intel-Action 1 |
19 Jaan Kirsipuu (Est) Credit Agricole 1 |
20 Alessandro Bertolini (Ita) Domina Vacanze 1 |
21 Freddy Bichot (Fra) Française Des Jeux 1 |
22 Daniele Righi (Ita) Lampre-Caffita 1 |
KLASYFIKACJA PUNKTOWA |
---|
1 Luca Paolini (Ita) Quick Step 82 pts |
2 Baden Cooke (Aus) Française Des Jeux 77 |
3 Uros Murn (Slo) Phonak Hearing Systems 61 |
4 Filippo Pozzato (Ita) Quick Step 53 |
5 Francesco Chicchi (Ita) Fassa Bortolo 46 |
6 Luciano Pagliarini (Bra) Liquigas-Bianchi 42 |
7 Jaroslaw Zarebski (Pol) Intel-Action 41 |
8 Jaan Kirsipuu (Est) Credit Agricole 39 |
9 Fabian Wegmann (Ger) Gerolsteiner 35 |
10 Aurélien Clerc (Swi) Phonak Hearing Systems 33 |
11 Laurent Brochard (Fra) Bouygues Telecom 27 |
12 Eric Baumann (Ger) T-Mobile Team 27 |
13 Andrus Aug (Est) Fassa Bortolo 24 |
14 Sébastien Hinault (Fra) Credit Agricole 23 |
15 Danilo Di Luca (Ita) Liquigas-Bianchi 17 |
16 Juan Jose Cobo Acebo (Spa) Saunier Duval-Prodir 17 |
17 Kim Kirchen (Lux) Fassa Bortolo 16 |
18 Marek Rutkiewicz (Pol) Intel-Action 16 |
19 Michael Boogerd (Ned) Rabobank 15 |
20 Lilian Jegou (Fra) Française Des Jeux 15 |
KLASYFIKACJA NAJAKTYWNIESZY |
---|
1 Robert Förster (Ger) Gerolsteiner 18 pts |
2 Marco Serpellini (Ita) Gerolsteiner 10 |
3 Jose C. Julia (Spa) Illes Balears 9 |
4 Iker Flores (Spa) Euskaltel-Euskadi 7 |
5 Piotr Chmielewski (Pol) Intel-Action 6 |
6 Wim Van Huffel (Bel) Davitamon-Lotto 6 |
7 Johan Van Summeren (Bel) Davitamon-Lotto 4 |
8 Luciano Pagliarini (Bra) Liquigas-Bianchi 4 |
9 Gianluca Bortolami (Ita) Lampre-Caffita 3 |
10 Davide Bramati (Ita) Quick Step 3 |
11 Freddy Bichot (Fra) Française Des Jeux 3 |
12 Bartosz Huzarski (Pol) Intel-Action 2 |
13 Carlos Dacruz (Fra) Française Des Jeux 2 |
14 Steve Zampieri (Swi) Phonak Hearing Systems 2 |
15 Tomasz Brozyna (Pol) Intel-Action 1 |
16 Ruben Lobato Elvira (Spa) Saunier Duval-Prodir 1 |
17 Lilian Jegou (Fra) Française Des Jeux 1 |
18 Aurélien Clerc (Swi) Phonak Hearing Systems 1 |
19 Markus Fothen (Ger) Gerolsteiner 1 |
KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA |
---|
1 Rabobank 77.15.16 |
2 Quick Step 0.02 |
3 Intel-Action 0.08 |
4 Team CSC |
5 Française Des Jeux 0.29 |
6 Liberty Seguros-Würth Team |
7 Liquigas-Bianchi 3.48 |
8 Phonak Hearing Systems 4.17 |
9 Discovery Channel Pro Cycling Team 6.21 |
10 Illes Balears-Caisse d'Epargne 9.23 |
11 Credit Agricole 13.14 |
12 Saunier Duval-Prodir 13.32 |
13 Domina Vacanze 13.52 |
14 Bouygues Telecom 14.13 |
15 Cofidis, Le Credit Par Telephone 14.20 |
16 Davitamon-Lotto 15.23 |
17 T-Mobile Team 16.54 |
18 Fassa Bortolo 20.01 |
19 Lampre-Caffita 20.05 |
20 Gerolsteiner 20.19 |
21 Miche 25.32 |
22 Euskaltel-Euskadi 45.42 |
Szczegółowe wyniki na: http://www.langteam.com.pl/tour
Podziel się z innymi:
2005-09-16 22:11
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Zestaw par 24. kolejki ...
2024-05-13
komentarze: 89
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 75
› Zestaw par 25. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 37