CO
206.38
mg/m3
O3
32.27
ug/m3
PM10
22.22
ug/m3
PM2.5
16.53
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
Różne:
- Zapraszamy do Nowoczesnego Centrum Ur... (2024.05.07)
Kupię:
- KUPIĘ ANTYKI / STAROCIE - NAJLEPSZA OF... (2024.05.06)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.05)
Sprzedam:
- Drewnopodobne belki SUFITOWE NA WYMIA... (2024.05.04)
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.05.03)
Kupię:
- Kupię ANTYKI za Gotówkę - Zadzwoń - Dojeżdżam... (2024.05.01)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.28)
Sprzedam:
- Rolety rzymskie z trwałych tkanin akr... (2024.04.28)
- Parol:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.11 10:01
- Arek:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.11 08:29
- Do wyżej 91,225,159:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.11 08:09
- wlem51:
› Ścieki z gminy Podgórzyn wpływają prosto do stawu w...
2024.05.11 07:11
- Opolno xd:
› Zestaw par 23. kolejki A klasy
2024.05.11 03:59
dolar amerykański | 1 USD | 3.9866 | |
euro | 1 EUR | 4.2979 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3984 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.9961 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1723 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XI, X, IX kolejki B-klasy
XI kolejka B-klasy:niedziela, 26 października 2014:
grupa I:
Amfibolit Leszczyniec - Olimpia II Kamienna Góra, godz. 11:00
Dragon Miszkowice - Gnejs Ogorzelec, godz. 11:00
Uran Okrzeszyn - Spójnia Sady, godz. 11:00
Orły Lipienica - Husaria Grzędy, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Bóbr Opawa, godz. 11:00
Lesk Sędzisław - Pagaz Krzeszów, godz. 11:00
Victoria Czadrów - Auxilia Janiszów, godz. 12:00
IX kolejka B-klasy:
niedziela, 26 października 2014:
grupa II:
Potok Karpniki - Bobry Wojanów, godz. 11:00
Orzeł Mysłakowice - GLKS Czernica, godz. 11:00
Mitex Podgórzyn - Hottur Borowice, godz. 14:00
Pub Gol Jelenia Góra - KS Maciejowa, godz. 14:00
Czarni Strzyżowiec - Energobest Miłków, godz. 14:00
XI kolejka B-klasy:
niedziela, 26 października 2014:
grupa III:
Woskar Stara Kamienica - Kwisa Mroczkowice, godz. 14:00
Fatma Pobiedna - Bazalt Wojciechów, godz. 14:00
Pogoń Wleń - KS Pławna, godz. 14:00
LZS Niwnice - LZS Sobta, godz. 14:00
LZS Kościelnik - LZS Kotliska, godz. 14:00
Bielany Biedrzychowice - Cosmos Milików. godz. 14:00
Pauzuje Zbylut Zbylutów.
grupa IV:
LZS Nowa - Orzeł Gościszów, godz. 11:00
Znicz Kruszyn - KS Włodzice, godz. 11:00
LKS Kraśnik Dolny - Kolonia Bolesławiec, godz. 11:00
LKS Dobra - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka, godz. 11:00
TS Parzyce - Roan Tomisław, godz. 11:00
LKS Ocice - Jawa Otok, godz. 13:00
KS Trzebień - LKS Mierzwin, godz. 14:00
X kolejka B-klasy:
niedziela, 26 października 2014:
grupa V:
Granica Miłoszów -WKS Żarki Średnie, godz. 11:00
Zryw Bratków - LZS Ręczyn, godz. 11:00
Granit Gierałtów - LZS Pisarzowice, godz. 11:00
LZS Porajów Kopaczów - Piast Czerwona Woda, godz. 11:00
LZS Henryków - Przyszłość Dłużyna, godz. 14:00
Pauzują Sudety Sieniawka.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-10-23 18:13
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-05-04
komentarze: 50
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 50
› Wyniki i tabela po 28. ...
2024-05-04
komentarze: 33