CO
159.96
mg/m3
O3
101.95
ug/m3
PM10
5.41
ug/m3
PM2.5
3.57
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pierogi z mięsem 0.99 zł szt oferta pro... (2024.05.16)
Sprzedam:
- Płyty warstwowe z wypełnieniem PIR or... (2024.05.16)
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione (2024.05.15)
Sprzedam:
- Na Wymiar!Belki dekoracyjne, maskowni... (2024.05.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.05.13)
Sprzedam:
- Sprzedam stól i krzesła (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam fotele i ławę (2024.05.10)
Sprzedam:
- Sprzedam wersalkę (2024.05.10)
Kupię:
- SKUP ANTYKÓW – KUPIĘ Antyki ̵... (2024.05.10)
Sprzedam:
- Kolorowa piano party ,animacje,zabawa... (2024.05.09)
- Kibic:
› Wyniki 18. kolejki B klasy
2024.05.19 16:34
- Xxxx:
› Wyniki 24. kolejki A klasy
2024.05.19 16:29
- Kibic:
› Wyniki 26. kolejki ligi okręgowej
2024.05.19 16:15
- Kibic:
› Wyniki 18. kolejki B klasy
2024.05.19 15:55
- Do. 37.3012:
› Wyniki 24. kolejki A klasy
2024.05.19 15:53
dolar amerykański | 1 USD | 3.9363 | |
euro | 1 EUR | 4.2685 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.3302 | |
funt szterling | 1 GBP | 4.979 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1725 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XVII i XIV kolejce B-klasy
XIV kolejka B-klasy:niedziela, 13 kwietnia 2014:
grupa I:
Bóbr Opawa - Uran Okrzeszyn 1-0 (0-0)
Bóbr Marciszów - Dragon Miszkowice 5-0 (2-0)
Orły Lipienica - Gnejs Ogorzelec 2-1
Lesk Sędzisław - Spójnia Sady 4-1 (2-0)
Kwarc Pisarzowice - Victoria Czadrów 1-3 (1-1)
Amfibolit Leszczyniec - Auxilia Janiszów 1-3
1. | Bóbr Marciszów | 14 | 31 | 45:13 |
2. | Orły Lipienica | 14 | 29 | 43:19 |
3. | Lesk Sędzisław | 14 | 26 | 44:34 |
4. | Victoria Czadrów | 14 | 25 | 51:21 |
5. | Kwarc Pisarzowice | 14 | 25 | 53:29 |
6. | Amfibolit Leszczyniec | 14 | 24 | 38:29 |
7. | Uran Okrzeszyn | 14 | 22 | 30:23 |
8. | Dragon Miszkowice | 14 | 19 | 22:30 |
9. | Spójnia Sady | 14 | 16 | 36:46 |
10. | Gnejs Ogorzelec | 14 | 10 | 16:36 |
11. | Auxilia Janiszów | 14 | 9 | 28:65 |
12. | Bóbr Opawa | 14 | 3 | 13:74 |
grupa II:
Potok Karpniki - Energobest Miłków 1-1 (0-1)
Czarni Strzyżowiec - Rudawy Janowice Wielkie 1-3
Pub Gol Jelenia Góra - Lotnik II Jeżów Sudecki 1-1
GLKS Czernica - KS Maciejowa 3-1 (2-0)
Juvenia Rybnica - Bobry Wojanów 1-3 (0-1)
Hottur Borowice - LZS Kostrzyca 1-4 (0-1)
1. | Janowice Wielkie | 14 | 35 | 48:15 |
2. | Energobest Miłków | 14 | 32 | 55:22 |
3. | Potok Karpniki | 14 | 28 | 45:22 |
4. | Jeżów Sudecki | 14 | 27 | 47:26 |
5. | KS Maciejowa | 14 | 25 | 38:29 |
6. | Bobry Wojanów | 14 | 19 | 32:35 |
7. | Juvenia Rybnica | 14 | 16 | 36:54 |
8. | Czarni Strzyżowiec | 14 | 15 | 35:48 |
9. | LZS Kostrzyca | 14 | 14 | 27:38 |
10. | GLKS Czernica | 14 | 12 | 23:49 |
11. | Pub Gol | 14 | 10 | 31:48 |
12. | Hottur Borowice | 14 | 8 | 33:64 |
XVII kolejka B-klasy:
niedziela, 13 kwietnia 2014:
grupa III:
Granit Gierałtów - LZS Kotliska 1-0
Fatma Pobiedna - Rolnik Rząsiny 5-4 (1-2)
Bazalt Wojciechów - LZS Sobota 1-6
Sudety Giebułtów - LZS Niwnice 7-0
Zbylut Zbylutów - Orzeł Gościszów 0-6
Pogoń Wleń - Kwisa Mroczkowice 8-0
Chmielanka Chmieleń - Bielany Biedrzychowice 2-6
1. | Sudety Giebułtów | 17 | 47 | 75:21 |
2. | Chmielanka | 17 | 46 | 70:22 |
3. | Pogoń Wleń | 17 | 42 | 70:28 |
4. | Biedrzychowice | 17 | 37 | 78:37 |
5. | Fatma Pobiedna | 17 | 35 | 71:39 |
6. | Rolnik Rząsiny | 17 | 27 | 59:47 |
7. | Granit Gierałtów | 17 | 27 | 69:49 |
8. | Orzeł Gościszów | 17 | 22 | 46:43 |
9. | LZS Sobota | 17 | 14 | 34:49 |
10. | Kotliska | 17 | 14 | 34:67 |
11. | Zbylut Zbylutów | 17 | 13 | 26:49 |
12. | LZS Niwnice | 17 | 12 | 25:56 |
13. | Bazalt Wojciechów | 17 | 7 | 28:107 |
14. | Kwisa Mroczkowice | 17 | 4 | 21:92 |
grupa IV:
LKS Kraśnik Dolny - LKS Dobra 4-3
Rybak Parowa - Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka 3-0 vo
LKS Mierzwin - Roan Tomisław 4-0
Kolonia Bolesławiec - TS Parzyce 2-8
Znicz Kruszyn - KS Włodzice 3-0
GKS Gromadka - KS Trzebień 4-0
KS II Stare Jaroszowice - LZS Nowa 3-2
1. | GKS Gromadka | 17 | 43 | 75:27 |
2. | Rybak Parowa | 17 | 38 | 76:41 |
3. | LKS Kraśnik Dolny | 17 | 32 | 48:36 |
4. | KS Trzebień | 17 | 30 | 44:46 |
5. | Znicz Kruszyn | 17 | 30 | 63:43 |
6. | TS Parzyce | 17 | 30 | 67:38 |
7. | LKS Dobra | 17 | 29 | 42:29 |
8. | LZS Nowa | 17 | 28 | 49:38 |
9. | Stare Jaroszowice II | 17 | 24 | 49:49 |
10. | LZS Mierzwin | 17 | 18 | 32:33 |
11. | Kolonia Bolesławiec | 17 | 18 | 32:43 |
12. | KS Włodzice | 17 | 17 | 30:62 |
13. | Bóbr Dąbrowa Bol. | 17 | 8 | 20:75 |
14. | Roan Tomisław | 17 | 0 | 15:82 |
XIV kolejka B-klasy:
niedziela, 13 kwietnia 2014:
grupa V:
Piast Czerwona Woda - Sudety Sieniawka 1-0
Granica Miłoszów - LZS Radogoszcz 8-0
LZS Porajów Kopaczów - LZS Zaręba 1-5
LZS Ręczyn - LZS Pisarzowice 1-2
WKS Żarki Średnie - Jaśnica Opolno Zdrój 0-2 (0-0)
Przyszłość Dłużyna - LZS Henryków 5-1
1. | Jaśnica Opolno Zdrój | 14 | 37 | 70:24 |
2. | Granica Miłoszów | 14 | 34 | 46:22 |
3. | LZS Zaręba | 14 | 29 | 59:23 |
4. | Żarki Średnie | 14 | 26 | 41:20 |
5. | LZS Pisarzowice | 14 | 22 | 36:36 |
6. | Sudety Sieniawka | 14 | 21 | 38:31 |
7. | LZS Ręczyn | 14 | 20 | 32:27 |
8. | LZS Porajów Kopaczów | 14 | 15 | 32:50 |
9. | Piast Czerwona Woda | 14 | 12 | 17:45 |
10. | LZS Radogoszcz | 14 | 11 | 24:46 |
11. | Przyszłość Dłużyna | 14 | 10 | 24:58 |
12. | LZS Henryków | 14 | 9 | 21:58 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2014-04-13 11:38
› Wyniki i tabele po 22. ...
2024-05-04
komentarze: 125
› Wyniki i tabela po 24. ...
2024-05-04
komentarze: 84
› Zestaw par 24. kolejki ...
2024-05-13
komentarze: 89
› Zestaw par 23. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 75
› Zestaw par 25. kolejki ...
2024-05-07
komentarze: 37