frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.3445
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9679
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1729

Kolejny remis kowarskiej Olimpii

Olimpia Kowary zanotowała ósmy remis z rzędu w sezonie. Tym razem kowarzanie zremisowali w Bogatyni z tamtejszą Granicą 2:2. Gospodarze prowadzili w meczu już 2:0.

Pierwsza połowa należała do gospodarzy, którzy szybko opanowali środek pola. Aktywni byli zwłaszcza Chrzanowski, Rachwał i Pietkiewicz. Po akcji tego ostatniego w 5. min Granica wyszła na prowadzenie. W 43. min mogło być 2:0, ale Gąsiorowski zdołał wybić piłkę na róg po uderzeniu Rachwała. 8 min po przerwie Marszałek przegrał pojedynek z bramkarzem Olimpii, a dobitki Pietkiewicza i Chrzanowskiego były nieskuteczne. Granica dopięła swego w 64. min. Wówczas w polu karnym sfaulowany został Sawicki, a swoją 9. bramkę w sezonie strzelił Pietkiewicz. Od tego momentu goście zaczęli budzić się z letargu. Olimpia zepchnęła Bogatynia do głębokiej defensywy i już w 67. min złapała kontakt. Wówczas Czekańskiego pokonał Szujewski. W doliczonym czasie gry ósmy remis z rzędu kowarzanom zapewnił Smoczyk. Chwilę później za faul na Pietkiewiczu ten sam zawodnik wyleciał z boiska.

GRANICA BOGATYNIA - OLIMPIA KOWARY 2:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Pietkiewicz (5), 2:0 Pietkiewicz (64-karny), 2:1 Szujewski (67), 2:2 Smoczyk (90+1).
Czerwona kartka: Smoczyk (Granica, 90+2 - za faul).
Żółte kartki: Duduć, Mikulski, Pietkiewicz.
Sędziowali: Kacper Kochanowski jako główny oraz Adam Żuk i Marcin Tutka (Wałbrzych).
Widzów: 250.

GRANICA: Czekański - Kazimierski, Duduć, Suchocki, Mikulski (80 Deszcz), Sochacki, Rachwał (46 Marszałek), Szydło, Chrzanowski, Pietkiewicz, Sawicki.
OLIMPIA: Gąsiorowski - Smoczyk, Han, Kuźniewski, Kraiński (69 Szaraniec), Nowiński, Kędzierski (20 Zieliński), Milczarek, Bębenek, Udod (69 Krupa), Szujewski.