frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.4438
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0583
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1729

Kanonada w Łomnicy

Efektowne zwycięstwo odnieśli w minioną niedzielę piłkarze Łomnicy. Podopieczni trenera Leszka Kałużnego pokonali Victorię Czadrów 7-3, choć goście w I połowie dwa razy wchodzili na prowadzenie. W 8-ej minucie Łatka wypuścił Kurka, a ten w sytuacji sam na sam pokonał Kamińskiego. Już 120 sekund później Ozimek doprowadził do remisu, ale czadrowianie nie odpuszczali i Sochacki dał im ponownie prowadzenie. W 18-ej minucie było po 2, a błąd Paździora wykorzystał Wilczyński. Ten sam zawodnik w jednej z kolejnych akcji trafia w słupek. W 30-ej minucie Paździor fauluje zawodnika gospodarzy w polu karnym, rehabilituje się natychmiast broniąc jedenastkę. Końcówka I połowy to popis Rhody, który dwa razy znajduje sposób na golkipera Victorii.
Już 10 minut po przerwie było 6-2 dla miejscowych za sprawą trafień Ozimka i Ślusarczyka. W 57-ej gol Łatki i jest 6-3, goście nie mają nic do stracenia, postawili na atak, ale w znakomitych sytuacjach pudłują Łatka, Szymaniak i Sochacki oraz Czoch, który chybił z rzutu wolnego. Wynik spotkania pieczętuje w 70-ej minucie wracający po dłuższej przerwie Aleksiejew.

KSŁ: Kamiński - Ślusarczyk, Wojtarowicz, Szlęk, Ozimek, Aleksiejew, Kostka, Wasiuk, Wilczyński, Rhoda, Krupa. Rezerwowi: Milinowicz, Śliwiński, Makowski.
VICTORIA: Paździor - Golakiewicz, Kiełbasa, Kulig, Bitniak, Sochacki, Łatka, Czoch, Fudała, Szymaniak, Kurek. Rezerwowi: Olszak, Ciesielka, Macal, Stochmal, Rusnarczyk.

2012-10-08 22:18