144.93

99.83

5.95

3.93

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 18:00.

Pewna wygrana jeżowskiego Lotnika

Wysokie i zasłużone zwycięstwo odnieśli dzisiaj piłkarze Lotnika Jeżów Sudecki, pokonując na swoim obiekcie Jawę Otok 6-2. Wynik meczu otworzył już w 6-ej minucie Damian Górgul udanie lobując golkipera gości w sytuacji sam na sam. Do remisy doprowadził 10 minut później Piotr Bodak golem rzadkiej urody z niemal połowy boiska. Nie bez winy był w tej sytuacji Norbert Kustosz. Jak się okazało remis 1-1 utrzymał się do przerwy, co było odzwierciedleniem w miarę wyrównanego pojedynku z obu stron. Mało kto ze nielicznej grupki kibiców spodziewał się, że w II połowie odbędzie się prawdziwy festiwal strzelecki, do togo z graczami Lotnika w roli głównej.
Jak pierwszy na listę strzelców w 52-ej minucie wpisał się Sebastian Kocot, a dwie minuty później na 3-1 prowadzenie gospodarzy podwyższył Jacek Hobgarski. Gości stać jeszcze było na gola kontaktowego autorstwa Radosława Wróblewskiego, ale odpowiedź jeżowian była trzy razy mocniejsza, gdyż kolejne gole padły po akcjach Kocota, Górgula i Hobgarskiego. Goście kończyli mecz w 10-tkę po czerwonej kartce dla Bodaka za krytykowanie orzeczeń sędziowskich, za identyczne przewinienie został ukarany też Robert Stankowski, tyle że czerwień dla niego nie miała wpływu na liczebność zespołu, gdyż otrzymał ją przebywając na ławce rezerwowych.

LOTNIK: Kustosz - Kurzelewski, Palimąka, Gęca, Bizoń, Kocot, Suchanecki (75' Kogut), Górgul (Łozowski), Hobgarski, Nogaś (46' Gołąb), Maćkowski.

2012-09-19 20:10