144.25

99.77

5.86

3.60

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 19:00.

czas 2024.05.19 19:48

Śmiertelny wypadek z udziałem motocyklisty. Policja...
czas 2024.05.19 19:42

- Kibic - Chrobrego N-c:
Wyniki i tabela po 26. kolejce ligi okręgowej
czas 2024.05.19 19:27

Juniorzy KKS-u gromią Łużyce Lubań

Efektowne zwycięstwo 8-0 nad Łużycami Lubań odnieśli w sobotę w Parku Paulinum juniorzy młodsi KKS-u Jelenia Góra. Zespół trenera Krzysztofa Pietrzyka dominował na murawie od pierwszej do ostatniej minuty. Do przerwy gościom w miarę udawało się bronić, mimo to stracili trzy gole po strzałach Piotra Walaszka x2 i Piotra Żuczkowskiego. Po przerwie lubanianie opadli z sił co bezwzględnie wykorzystali jeleniogórzanie dokumentując swoją przewagę kolejnymi trafieniami Żuczkowskiego, Walaszka, Sławomira Ziółkowskiego x2 oraz Macieja Górskiego.
Niestety choć po roku przerwy udało się przywrócić funkcjonowanie ligi okręgowej to już po kilku kolejkach przypomina ona karykaturę poważnych rozgrywek, gdyż część zespołów z niej się wycofała. Stąd co chwila jest okazja by zagrać mecz awansem, niż czekać na późno jesienny termin. Na taki krok zdecydowali się też przedstawiciele KKS-u oraz Skorpionów Lubań i już w sobotę (22 września 2012) w Parku Paulinum odbędzie się awansem mecz VIII kolejki pomiędzy tymi klubami. Początek spotkania o godzinie 10-ej.

KKS: Świercz Kamil - Bajerski Michał, Hartwig Bartosz, Wyka Sebastian, Żuczkowski Piotr, Ziółkowski Sławomir, Górski Maciej, Masel Kamil (37' Pilch Błażej), Kaczmarski Mateusz, Nowocień Piotr, Walaszek Piotr.

2012-09-18 19:26