138.26

33.25

9.09

6.57

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-20 o godzinie 08:00.

Łomnica straciła punkty w Krzeszowie

Czterech kolejek potrzebował Pagaz Krzeszów aby zdetronizować z pozycji lidera KS Łomnicę. Do tego Mnisi dokonali tego w bezpośrednim pojedynku wygrywając na własnym boisku z podopiecznymi trenera Leszka Kałużnego 3-0.
Prowadzenie gospodarze objęli w 17-ej minucie, gdy Kraszewski zagrał przed pole karne do Kulpy, a ten mocnym uderzeniem zmusił Kamińskiego do kapitulacji. Wcześniej szansę dla gości miał Rhoda, jednak pomylił się z bliskiej odległości. W kolejnych akcjach łomniczanie nie odpuszczali, ale w niedzielę skuteczność nie była ich domeną, o czym przekonywali pod bramką rywali Milinowicz, Ślusarczyk, Wilczyński i ponownie Rhoda. Ze strony krzeszowian bliski szczęścia był Stefański, ale trafił piłką tylko w słupek.
W II połowie dwa razy przed szansą na wyrównanie stanął Wilczyński, tak jak przed przerwą obyło się bez efektu bramkowego. Zemściło się to w 73-ej minucie, gdy kolejną asystę Kraszewskiego na gola zamienił Bocheński, wynik meczu na 3-0 dla miejscowych ustalił wprowadzony na boisko w doliczonym czasie gry Rosłan.

PAGAZ: Papierz - Sowa, Spejna, Zasada, Tatarata, Kiełbasa (85' Zarzecki), J. Stefański (63' Śliwak), M. Stefański (90' Rosłan), Kulpa, Kraszewski (79' Uznański), Bocheński.
KSŁ: Kamiński -Ślusarczyk, Wojtarowicz, Śliwiński, Wasiuk, Kostek, Postek, Wilczyński, Milinowicz (46' Chwedorowicz), Ozimek (64' Krupa), Rhoda (78' Makowski).

2012-09-12 12:26