Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Victoria w lidze okręgowej Dodano: 2021-06-13 Komentarzy: 20
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

11.84

ug/m3

PM10

14.23

ug/m3

O3

18.41

ug/m3

C6H6

0.42

ug/m3

CO

229.4

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 15-06-2021 o godzinie 07:20.
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze

- cygany z kowar:
Zestaw par XXVI kolejki ligi okręgowej
czas 2021.06.15 06:36

- morawiecki najlepszy premier:
Zestaw par XXVI kolejki Alniko A-klasy
czas 2021.06.15 06:36

- morawiecki najlepszy premier:
Zestaw par XXIV kolejki B-klasy
czas 2021.06.15 06:36

- Do mroczkowice:
Wyniki XXV kolejki Alniko A-klasy
czas 2021.06.15 03:42

- Śledziu:
Victoria w lidze okręgowej
czas 2021.06.14 23:39

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7185
euro euro 1 EUR 4.5027
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.136
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.2369
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1769
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Wyniki i tabele po II kolejce A-klasy

II kolejka A-klasy:

niedziela, 26 sierpnia 2012:

Grupa I:

Chojnik Jelenia Góra - Orzeł Mysłakowice 3-3 (2-2)
Orzeł Wojcieszów - KS 1946 Chełmsko Śląskie 2-1
Victoria Czadrów -Woskar Szklarska Poręba 3-1 (3-0)
Pagaz Krzeszów - Lechia Piechowice 1-1 (1-1)
Czarni Strzyżowiec - KS Łomnica 2-4
Piast Bolków - Nysa Wolbromek 4-2
Orzeł Lubawka - Kwarc Pisarzowice 4-2 (3-2)

1. KS Łomnica 2 6 12-4
2. Orzeł Lubawka 2 6 7-3
3. Pagaz Krzeszów 2 4 6-2
4. Piast Bolków 2 4 6-4
5. Lechia Piechowice 2 4 4-3
6. KS 1946 Chełmsko Śl. 2 3 4-2
7. Victoria Czadrów 2 3 4-4
8. Orzeł Wojcieszów 2 3 4-4
9. Woskar Szklarska Poręba 2 3 3-4
10. Orzeł Mysłakowice 2 2 6-6
11. Chojnik Jelenia Góra 2 1 6-12
12. Nysa Wolbromek 2 0 3-6
13. Czarni Strzyżowiec 2 0 2-7
14. Kwarc Pisarzowice 2 0 3-9


Grupa II:

Gryf Gryfów Śląski - Cosmos Radzimów 0-2
Błękitni Studniska Dolne - Stella Lubomierz 5-8 (2-3)
Włókniarz Leśna - Pogoń Markocice 10-1
Olsza Olszyna - Orliki Węgliniec 2-1
LZS Radostów - Skalnik Rębiszów 2-3
Górnik Węgliniec - Chmielanka Chmieleń 3-1
LZS Kościelnik - LZS Porajów Kopaczów 2-0

1. Włókniarz Leśna 2 6 11-1
2. Stella Lubomierz 2 6 12-6
3. Olsza Olszyna 2 6 8-2
4. Cosmos Radzimów 2 6 8-3
5. Górnik Węgliniec 2 4 5-3
6. Orliki Węgliniec 2 3 8-4
7. Chmielanka Chmieleń 2 3 5-4
8. LZS Kościelnik 2 3 2-1
9. Skalnik Rębiszów 2 3 4-7
10. LZS Porajów-Kopaczów 2 1 2-4
11. LZS Radostów 2 0 3-7
12. Gryf Gryfów Śląski 2 0 1-6
13. Błękitni Studniska Dolne 2 0 7-15
14. Pogoń Markocice 2 0 4-16


Grupa III:

GKS Raciborowice - LKS Dobra 5-0 (2-0)
Apis Jędrzychowice - Hutnik Pieńsk 3-2 (2-2)
KS Łąka - LZS Łaziska 2-1
Sparta Zebrzydowa - GKS Tomaszów Bolesławiecki 0-1 (0-0)
Iskra Łagów - Cosmos Milików 6-1 (2-1)
LKS Ocice - GKS Iwiny 1-1
LZS Brzeźnik - KS Stare Jaroszowice 4-1

1. Iskra Łagów 2 6 11-2
2. GKS Tomaszów Bolesławiecki 2 6 3-1
3. LKS Ocice 2 4 6-3
4. LZS Brzeźnik 2 4 5-2
5. Apis Jędrzychowice 2 4 4-3
6. GKS Raciborowice 2 3 6-4
7. Sparta Zebrzydowa 2 3 3-2
8. LZS Łaziska 2 3 5-5
9. Stare Jaroszowice 2 3 5-5
10. KS Łąka 2 3 3-3
11. GKS Iwiny 2 1 2-6
12. Hutnik Pieńsk 2 0 5-7
13. Cosmos Milików 2 0 2-9
14. LKS Dobra 2 0 2-10


Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2012-08-26 19:01

Rusztowania i szalunki
Przybornik
Najczęściej czytane

› Zestaw par XXV kolejki ... czas 2021-06-07
komentarze komentarze: 26


› Wynik finału Pucharu Po... czas 2021-06-09
komentarze komentarze: 19


› Wyniki i tabele po XXIV... czas 2021-06-05
komentarze komentarze: 92


› Zestaw par XXV kolejki ... czas 2021-06-07
komentarze komentarze: 29


› Wyniki XXV kolejki Alni... czas 2021-06-12
komentarze komentarze: 103