Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Ludzie koszykówki murem za Jurkiem Dodano: 2021-06-16 Komentarzy: 0
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

18.43

ug/m3

PM10

23.46

ug/m3

O3

97.94

ug/m3

C6H6

0.17

ug/m3

CO

241.39

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 16-06-2021 o godzinie 22:20.
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze

- Orkan:
Wyniki XXXIII kolejki Koleje Dolnośląskie IV ligi do...
czas 2021.06.16 22:32

- Gryf:
Wyniki XXXIII kolejki Koleje Dolnośląskie IV ligi do...
czas 2021.06.16 22:24

- lzs:
Na Zachodzie najlepsi!
czas 2021.06.16 22:08

- Do niższych lig:
Podział nagród pieniężnych od sponsora A-klasy
czas 2021.06.16 22:06

- Do ksk:
Na Zachodzie najlepsi!
czas 2021.06.16 22:04

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7336
euro euro 1 EUR 4.5285
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.1567
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.2657
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1779
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Mini Mistrzostwa 2012 - terminarz turnieju U-8

Lista drużyn zakwalifikowanych do Finałów Turnieju "Mini Mistrzostwa 2012 - Jelenia Góra" kategoria U-8:

L.p. Nazwa drużyny Nazwa z losowania
1 KKS I Jelenia Góra POLSKA
2 Chojnik I Jelenia Góra HOLANDIA
3 Chojnik II Jelenia Góra HISZPANIA
4 Karkonosze I Jelenia Góra WŁOCHY
5 Lotnik I Jeżów Sudecki GRECJA
6 Lotnik II Jeżów Sudecki DANIA
7 Olimpia Kowary PORTUGALIA
8 Karkonosze II Jelenia Góra UKRAINA
9 AP MOS I Karkonosze J.Góra ANGLIA
10 AP MOS II Karkonosze J.Góra IRLANDIA
11 UKN 15 Jelenia Góra FRANCJA
12 Lechia Piechowice CZECHY
13 Karkonosze III Jelenia Góra ROSJA
14 KKS II Jelenia Góra NIEMCY
15 SP GOL I JELENIA GÓRACHORWACJA
16 SP GOL II JELENIA GÓRA SZWECJA


Podział na grupy eliminacyjne:

Grupa A:

1 POLSKA
2 GRECJA
3 ROSJA
4 CZECHY

Terminarz spotkań grupowych:

I termin: 02.06.2012r. (sobota)
Orlik Zespół Szkół tzw. "Budowlanka", jako Stadion Narodowy w Kijowie
1. POLSKA - GRECJA godzina 10:00
2. ROSJA - CZECHY godzina 10:18

II termin: 10.06.2012r. (niedziela)
Orlik Szkoła podstawowa nr 6, jako Baltic Arena w Gdańsku
1. POLSKA - ROSJA godzina 10:00
2. GRECJA - CZECHY godzina 10:18

III termin: 16.06.2012r. (sobota)
Orlik w Sobieszowie (boisko wielofunkcyjne) , jako Stadion
w Doniecku
1. GRECJA - ROSJA godzina 10:00
2. CZECHY - POLSKA godzina 10:18

Grupa B:

1 HOLANDIA
2 DANIA
3 NIEMCY
4 PORTUGALIA

Terminarz spotkań grupowych:

I termin: 02.06.2012r. (sobota)
Orlik Zespół Szkół tzw. "Budowlanka", jako Stadion Narodowy w Kijowie
1. HOLANDIA - DANIA godzina 10:36
2. NIEMCY - PORTUGALIA godzina 10:54

II termin: 10.06.2012r. (niedziela)
Orlik Szkoła podstawowa nr 6, jako Baltic Arena w Gdańsku
1. HOLANDIA - NIEMCY godzina 10:36
2. DANIA - PORTUGALIA godzina 10:54

III termin: 16.06.2012r. (sobota)
Orlik w Sobieszowie (boisko wielofunkcyjne) , jako Stadion
w Doniecku
1. PORTUGALIA - HOLANDIA godzina 10:36
2. DANIA - NIEMCY godzina 10:54

Grupa C:

L.p Nazwa zespołu
1 HISZPANIA
2 WŁOCHY
3 IRLANDIA
4 CHORWACJA

Terminarz spotkań grupowych:

I termin: 02.06.2012r. (sobota)
Orlik Zespół Szkół tzw. "Budowlanka", jako Stadion Narodowy w Kijowie
1. HISZPANIA - WŁOCHY godzina 11:12
2. IRLANDIA - CHORWACJA godzina 11:30

II termin: 10.06.2012r. (niedziela)
Orlik Szkoła podstawowa nr 6, jako Baltic Arena w Gdańsku
1. HISZPANIA - IRLANDIA godzina 11:12
2. WŁOCHY - CHORWACJA godzina 11:30

III termin: 16.06.2012r. (sobota)
Orlik w Sobieszowie (boisko wielofunkcyjne) , jako Stadion
w Doniecku
1. CHORWACJA - HISZPANIA godzina 11:12
2. WŁOCHY - IRLANDIA godzina 11:30

Grupa D:

L.p Nazwa zespołu
1 UKRAINA
2 SZWECJA
3 FRANCJA
4 ANGLIA

Terminarz spotkań grupowych:

I termin: 02.06.2012r. (sobota)
Orlik Zespół Szkół tzw. "Budowlanka", jako Stadion Narodowy w Kijowie
1. UKRAINA - SZWECJA godzina 11:48
2. FRANCJA - ANGLIA godzina 12:06

II termin: 10.06.2012r. (niedziela)
Orlik Szkoła podstawowa nr 6, jako Baltic Arena w Gdańsku
1. SZWECJA - ANGLIA godzina 11:48
2. UKRAINA - FRANCJA godzina 12:06

III termin: 16.06.2012r. (sobota)
Orlik w Sobieszowie (boisko wielofunkcyjne) , jako Stadion
w Doniecku
1. SZWECJA - FRANCJA godzina 11:48
2. ANGLIA - UKRAINA godzina 12:06

Faza pucharowa:

IV termin: 24.06.2012r. (niedziela) - rozgrywki ćwierćfinałowe i półfinałowe, Orlik Szkoła Podstawowa nr 13, jako Stadion Narodowy w Warszawie

Ćwierćfinały:

Mecz nr 1
Zwycięzca grupy A - Drugie miejsce grupa B godzina 10:00

Mecz nr 2
Zwycięzca grupy B - Drugie miejsce grupa A godzina 10:18

Mecz nr 3
Zwycięzca grupy D - Drugie miejsce grupa C godzina 10:36

Mecz nr 4
Zwycięzca grupy C - Drugie miejsce grupa D godzina 10:54

Półfinały:

Mecz nr 5
Zwycięzca meczu nr 2 - Zwycięzca meczu nr 3 godzina 11:15

Mecz nr 6
Zwycięzca meczu nr 1 - Zwycięzca meczu nr 4 godzina 11:35

V termin: 30.06.2012r. (sobota) - rozgrywki finałowe, Orlik Zespół Szkół tzw. "Budowlanka", jako Stadion Narodowy w Kijowie.

Mecz nr 7
Zwycięzca meczu nr 5 - Zwycięzca meczu nr 6 godzina 10:00

AP MOS Karkonosze - organizator

Podziel się z innymi:

| |

2012-06-01 02:38

Rusztowania i szalunki
Przybornik
Najczęściej czytane

› Wynik finału Pucharu Po... czas 2021-06-09
komentarze komentarze: 19


› Zestaw par XXV kolejki ... czas 2021-06-07
komentarze komentarze: 26


› Wyniki i tabele po XXIV... czas 2021-06-05
komentarze komentarze: 92


› Wyniki XXV kolejki Alni... czas 2021-06-12
komentarze komentarze: 103


› Zestaw par XXV kolejki ... czas 2021-06-07
komentarze komentarze: 29