Startuj z JG24.pl  
Praca Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Ludzie koszykówki murem za Jurkiem Dodano: 2021-06-16 Komentarzy: 0
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

PM2.5

18.43

ug/m3

PM10

23.46

ug/m3

O3

97.94

ug/m3

C6H6

0.17

ug/m3

CO

241.39

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 16-06-2021 o godzinie 22:20.
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze

- Gryf:
Wyniki XXXIII kolejki Koleje Dolnośląskie IV ligi do...
czas 2021.06.16 22:24

- lzs:
Na Zachodzie najlepsi!
czas 2021.06.16 22:08

- Do niższych lig:
Podział nagród pieniężnych od sponsora A-klasy
czas 2021.06.16 22:06

- Do ksk:
Na Zachodzie najlepsi!
czas 2021.06.16 22:04

- lzs:
Na Zachodzie najlepsi!
czas 2021.06.16 21:59

Kursy walut
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7336
euro euro 1 EUR 4.5285
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.1567
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.2657
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1779
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Wyniki XV i XII kolejki B-klasy

XV kolejka B-klasy:

Niedziela, 1 kwietnia 2012:

Grupa II:

Sandra Gol Karpacz - LKS Kostrzyca 7-2
Sokół Sokołowiec - Pogoń Wleń 2-6
Lotnik II Jeżów Sudecki - Bobry Wojanów 4-0
Rudawy Janowice Wielkie - GLKS Czernica 1-0
Potok 1978 Karpniki - Hottur Borowice 4-0
KS Maciejowa - Juvenia Rybnica 3-0
Pub Gol II Jelenia Góra - Lechia Piechowice 2-10

1. Pogoń Wleń 15 34 50:28
2. Lechia Piechowice 15 33 64:31
3. KS Maciejowa 15 32 43:22
4. Juvenia Rybnica 15 31 52:38
5. Bobry Wojanów 15 25 37:31
6. Potok Karpniki 15 24 48:31
7. Rudawy Janowice Wielkie 15 24 49:34
8. Lotnik II Jeżów Sudecki 15 23 42:35
9. LZS Kostrzyca 15 17 29:40
10. Gol Karpacz 15 17 36:43
11. Hottur Borowice 15 14 35:47
12. Jeżów Sudecki/Czernica 15 12 26:38
13. Pub Gol II Jelenia Góra 15 11 35:66
14. Sokół Sokołowiec 15 3 14:77


XII kolejka B-klasy:

Niedziela, 1 kwietnia 2012:

Grupa I:

Amfibolit Leszczyniec - Dragon Miszkowice 2-2
Auxilia Janiszów - Czarni Przedwojów 0-9
Uran Okrzeszyn - Lesk Sędzisław 0-7
Orły Lipienica - Kwarc Pisarzowice 1-5
Spójnia Sady - Bóbr Opawa 4-6
Bóbr Marciszów- Gnejs Ogorzelec 2-1

1. Kwarc Pisarzowice 12 34 64:8
2. Lesk Sędzisław 12 31 54:13
3. Bóbr Marciszów 12 26 28:11
4. Czarni Przedwojów 12 22 49:18
5. Dragon Miszkowice 12 22 32:22
6. Orły Lipienica 12 21 32:23
7. Auxilia Janiszów 12 18 24:44
8. Bóbr Opawa 12 12 28:61
9. Amfibolit Leszczyniec 12 11 27:32
10. Spójnia Sady 12 5 22:51
11. Gnejs Ogorzelec 12 4 12:44
12. Uran Okrzeszyn 12 4 15:60


Grupa III:

Bazalt Wojciechów - LKS Pisarzowice 3-1
Kwisa Mroczkowice - Rolnik Rząsiny 7-1
KS Pasiecznik - LKS Henryków 2-3
Olsza II Olszyna - Fatma Pobiedna 3-2
LKS Świecie - LKS Kościelnik 0-3 vo. (LKS Świecie nie zostało dopuszczone do rundy rewanżowej ze względu na problemy organizacyjne.)
Pauza: Granica Miłoszów.

1. Kościelnik 11 33 61:12
2. Granica Miłoszów 10 25 53:14
3. Fatma Pobiedna 11 21 37:23
4. Kwisa Mroczkowice 11 19 30:24
5. Pasiecznik 11 18 33:32
6. Pisarzowice 11 15 29:24
7. Bazalt Wojciechów 11 12 24:46
8. Henryków 11 11 16:32
9. Olsza II Olszyna 11 8 20:43
10. Rolnik Rząsiny 11 8 18:45
11. Świecie 11 4 16:42


Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

| |

2012-04-01 22:15

Rusztowania i szalunki
Przybornik
Najczęściej czytane

› Wynik finału Pucharu Po... czas 2021-06-09
komentarze komentarze: 19


› Zestaw par XXV kolejki ... czas 2021-06-07
komentarze komentarze: 26


› Wyniki i tabele po XXIV... czas 2021-06-05
komentarze komentarze: 92


› Wyniki XXV kolejki Alni... czas 2021-06-12
komentarze komentarze: 103


› Zestaw par XXV kolejki ... czas 2021-06-07
komentarze komentarze: 29