Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

umiarkowane opady deszczu

11.91°C 1012 hPa 97%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-10-31)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6751
euro euro 1 EUR 4.2543
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5849
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8303
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1749
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Nieletni pobili przypadkowego przechodnia

Przed sądem rodzinnym odpowie dwóch nieletnich podejrzanych o pobicie przechodnia. Powodem ataku na mężczyznę, był fakt, że "im się nie spodobał". Sprawcy wpadli w ręce policjantów chwilę po przestępstwie. Obydwaj byli pod wpływem alkoholu.

2 lutego 2010 roku około godziny 20.15 na numer alarmowy policji jeleniogórskiej zadzwonił mężczyzna i powiadomił o tym, że padł ofiarą przestępstwa. Według zgłoszenia mężczyzna został pobity przez dwóch młodych napastników. Pokrzywdzony podał ich rysopis.
Policjanci ruszyli na poszukiwanie sprawców wraz z pokrzywdzonym. Nieopodal miejsca zdarzenia policjanci zauważyli trzech młodych mężczyzn. Pokrzywdzony rozpoznał dwóch napastników. Okazali się nim dwaj 16-letni chłopcy. Jeden jest mieszkańcem Bogatyni, a drugi Lwówka Śląskiego. Widać było również, że są pod wpływem alkoholu. Przeprowadzone badanie wykazało w ich organizmach ponad 1 promil.
Nieletni przyznali się do pobicia mężczyzny. Powodem ataku na pokrzywdzonego według nich był fakt, że im się nie spodobał. W związku z tym go pobili i skopali.
Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd rodzinny.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2010-02-03 17:20

Przybornik
Najczęściej czytane

Brak tekstów w tym miesiącu.