Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

6.6°C 1023 hPa 84%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-11-03)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6933
euro euro 1 EUR 4.2527
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5753
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8475
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1747
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Odznaczeni za długie pożycie małżeńskie

Dzień 18. grudnia 2009 roku był szczególnym dniem dla Państwa Haliny i Stanisława CHOLEWÓW, którzy z okazji 51 rocznicy wspólnego pożycia małżeńskiego dla uhonorowania pięknej miłości, szacunku, tolerancji i zaufania otrzymali przyznane im przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej "Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie". Uroczystość odbyła się w Ratuszu, a "Medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie" wręczył Dostojnym Jubilatom, w obecności najbliższych i przyjaciół, Prezydent Miasta Jeleniej Góry Marek Obrębalski.
W swym krótkim wystąpieniu Prezydent Miasta zauważył, że ponad 50 lat wspólnego pożycia małżeńskiego to ogrom trosk i starań o byt i pomyślność rodziny. To również realizacja zadań, które w małżeństwie jest łatwiej wypełniać. Zgodne i długotrwałe małżeństwo daje bowiem gwarancję dobrego wychowania młodego pokolenia na uczciwych, szczęśliwych i patriotycznych obywateli. Życie, trudy i poświęcenie Dostojnych Jubilatów stały się wzorem i za to właśnie Prezydent Miasta szczególnie im podziękował.
Była lampka szampana i wspominanie samych miłych chwil spędzonych w małżeństwie. Były gratulacje, uściski i całusy od najbliższych, a w oczach Jubilatów zakręciły się łzy. Wszyscy składali Jubilatom życzenia dalszych, długich lat wspólnego życia.

UM JG

Podziel się z innymi:

2009-12-18 18:45

zobacz galerię
Przybornik
Najczęściej czytane

› Bon ciepłowniczy - czym... czas 2025-11-03
komentarze komentarze: 0


› 11 listopada - Święto Nie... czas 2025-11-03
komentarze komentarze: 0


› Nowoczesne sterowanie r... czas 2025-11-03
komentarze komentarze: 0