57.93

106.03

11.78

6.13

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-05 o godzinie 13:00.

Rezerwy KPR remisują z wiceliderem z Lublina

Podziałem punktów zakończył sie pojedynek w I lidze piłkarek ręcznych w którym KPR II Jelenia Góra podejmował wicelidera tabeli AZS UMCS Lublin. Po dobrym i emocjonującym spotkaniu w hali przy ul. Złotniczej padł remis po 23. Nasz młody zespół na tle bardziej doświadczonych rywalek wypadł korzystnie do końca walcząc o jak najlepszy wynik. Pierwsza połowa dość długo była bardzo wyrównana. Potem wprawdzie lublinianki odskoczyły na dystans trzech goli 8:5 jednak w końcówce jeleniogórzanki zdołały wyrównać straty i po 30 minutach obie drużyny remisowały po 10. Przebieg drugiej połowy przypominał pierwsze trzydzieści minut. Wynik rywalizacji dość długo oscylował wokół remisu. Z czasem, wydawało się jednak że doświadczenie gości weźmie górę, gdyż w 50 minucie lublinianki wygrywały już 20:16. To obrót wydarzeń na parkiecie nie załamał jednak ambitnych zawodniczek KPR II, które rzuciły się do odrabiania strat. Nasza drużyna poprawiła grę w defensywie, zaś ciężar zdobywania goli wzięła na siebie najlepsza tego dnia w szeregach gospodyń Karolina Muras. Ona to na kilkadziesiąt sekund przed końcową syreną rzuciła gola na wagę jednego punktu dla naszej drużyny. Oba zespoły miały jeszcze szansę na zdobycie zwycięskiej bramki, jednak ani jeleniogórzankom ani lubliniankom sztuka ta się nie udała i pojedynek zakończył się remisem po 23.

KPR II Jelenia Góra – AZS UMCS Lublin 23:23 (10:10)
KPR II: Baranowska, Kuc, Krajewska, Muras 8, Popielarz 6, Rykaczewska 3, Łoniewska 2, Świdzińska 2, Stanisławiszyn 1, Bułak 1, Rejfur, Romanów, Wasiucionek.

2009-11-15 19:58