414.99

52.61

7.15

5.18

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-18 o godzinie 07:00.

"Rzemiosła" najlepsze w turnieju piłki 5-osobowej

Szóstą edycję Turnieju Piłki Nożnej Pięcioosobowej Chłopców Szkół Gimnazjalnych o Puchar Przechodni Dyrektora Zespołu Szkół Licealnych i Usługowych rozegrano 4 czerwca 2009r. Imprezę zorganizował Szkolny Klub Sportowy przy ZSLiU.

Najlepsi na boisku okazali się gimnazjaliści ze szkoły Rzemiosł Artystycznych w Cieplicach pod opieką Daniela Gawlika. Drugie miejsce wywalczyli piłkarze z Gimnazjum w MOS (Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii) - opiekun Mariusz Gałka. Na trzeciej pozycji zakończyli turniej uczniowie Gimnazjum w ZSO nr 1, pod opieką Wojciecha Smykowskiego.

Wyłoniono także celujących zawodników. Najwszechstronniejszym graczem został uznany Tomasz Wcisło z Gimnazjum w ZSO nr 1. Bramki bronił najskuteczniej Krzysztof Szatanik z Gimnazjum w MOS, a najlepszą skutecznością popisał się Karol Górny z „Rzemiosł”, który został królem strzelców turnieju. Poza klasyfikacją sportową wskazano także najprzystojniejszego piłkarza. – Z tytułu ucieszył się Krystian Dudek z Gimnazjum nr 3 w Jeleniej Górze.

Wszystkie mecze sędziował Mateusz Gałuszka. Profesjonalny komentarz i oprawę muzyczną zawdzięczamy Marcinie Łabudzie i Wojtkowi Grekowi, uczniom klasy III w ZSLiU. Zaś „Mistera Turnieju” wybierały uczennice klasy II ZSLiU. Przypominamy, iż piłkarze z Gimnazjum w ZSRzArt obronili tytuł zdobyty poprzedniej edycji turnieju.