202.09

113.28

15.83

7.59

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-29 o godzinie 13:00.

- Toż to gines będzie .:
Wyniki i tabela po 26. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...

korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1717

Świetny mecz koszykarek MKS-MDK Karkonosze!

Znakomicie spisały się dzisiaj koszykarki MKS-MDK Karkonosze, które w dobrym stylu pokonały wyżej notowaną drużyną AZS Uniwersytet Wrocławski 79-61.
Kluczem do zwycięstwa w tym spotkaniu była znakomita postawa jeleniogórzanek w I połowie. Już I kwarta przyniosła Karkonoszom prowadzenie 18-9, ale pokaz skutecznej gry dopiero miał nadejść w II ćwiartce. Podopieczne Jerzego Gadzimskiego wygrały ją 30-16, a motorem napędowym drużyny w tym okresie gry była Katarzyna Werłos, która skutecznie zakończyła wiele akcji MKS-MDK.
Po przerwie wiatr w żagle złapały wrocławianki, które w pewnym momencie przegrywały już tylko 10 punktami. Ostre reprymendy jeleniogórskiego szkoleniowca i wprowadzenie na boisko Natalii Górniaczyk uspokoiło grę i ponownie nasze dziewczyny przejęły kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.
Po meczu zadowolony Jerzy Gadzimski nie chciał wyróżniać, żadnej z zawodniczek i oświadczył, że wygrał cały zespół. Nie sposób jednak oceniając to spotkanie nie wspomnieć o znakomitej postawie doświadczonej Joanny Mochól, która zdobyła 21 punktów, dobre zawody grała też wspomniana wcześniej Katarzyna Werłos.
W czwartek koszykarki Karkonoszy czeka o wiele trudniejsze zadanie jakim niewątpliwie będzie pojedynek z rezerwami AZS KK! Tak, tak czekają nas derby Jeleniej Góry na poziomie I ligi! Spotkanie odbędzie się w hali SP 11 o godzinie 18:00. Wstęp wolny!

Punkty dla MKS-MDK: Joanna Mochól - 21, Katarzyna Werłos - 19, Sylwia Łosińska - 13, Natalia Górniaczyk - 9, Marta Kowiel - 9, Marta Klementowska - 2, Marzena Kowalczyk - 2, Joanna Pawlukiewicz - 2, Monika Foitzik - 2.

2006-01-15 18:31