19.29

61.26

6.58

4.62

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 01:00.

RELACJA LIVE

1 min. - Spotkanie rozpoczyna się o godzinie 16:58
10 min. - W pierwszych minutach meczu Karkonosze mogły objąć prowadzenie po świetnym strzale Burszy. Niestety bramkarz Lechii kapitalnie broni i wynik pozostaje bez zmian. Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie. Mecz toczy się dynamicznie i szybko. Sporo ciekawych sytuacji za nami.
11 min. - Dramat w drużynie Karkonoszy! Fatalnie faulowany jest Dubiel (przez Flisowskiego), którego w konsekwencji odniesionego obrażenia karetka zabiera do szpitala! Emocji dodaje fakt, że sędzia nie przyznaje faulu tylko rzut rożny dla Lechii! W bramce Karkonoszy staje Kuźniewski (na mecz nie pojechał bramkarz rezerwowy i bronić jeleniogórskiej bramki będzie zawodnik pola) a za Dubiela na boisko wchodzi Zagrodnik.
20 min. - Większość czasu upłynęło na interwencji karetki. W zamieszaniu Lechia oddała strzał ze spalonego do naszej bramki, którego - na szczęście - sędzia nie uznał. Chwilę później bramka Karkonoszy znowu jest zagrożona, kiedy z 20 metrów posyłają piłkę w stronę naszej bramki. Na szczęście Kuźniewski ładnie broni i wybija ją nad poprzeczką. Wynik bez zmian, 0:0.
30 min. - W miarę wyrównany okres gry. Dobrą okazję ma za sobą Kogut, który na 10 metrze został powstrzymany przez trzech zawodników Lechii, którzy w konsekwencji posłali piłkę na rzut rożny. Niebezpiecznie było też pod bramką Karkonoszy, gdzie groźnie strzelał Burkot, na szczęście Kuźniewski ładnie obronił. Wynik bez zmian - 0:0.
36 min. - Mamy meldunek ze szpitala! Nasz bramkarz jest już zszywany, na szczęście nie doszło do uszkodzenia tętnicy. Lekarze poinformowali, że jak skończy się zabieg, Dubiel wróci na stadion.
40 min. - Optyczną przewagę na ten moment spotkania ma Lechia. Dwukrotnie Flisowski strzela na naszą bramkę i na szczęście trafia w dobrze ulokowanych zawodników Karkonoszy. Wynik nadal bez zmian, 0:0.
45 min. - Pierwsza połowa zostaje przedłużona o 5 minut. Na koniec mamy wyrównany okres gry, Kowalski ma dobrą sytuację ale niestety bramkarz szybciej dochodzi do piłki i wynik nadal pozostaje bez zmian.

46 min. - Druga połowa rozpoczyna się o godzinie 18:04.
55 min. - I znowu przerwa, tym razem z boiska schodzi Flisowski (zawodnik, który uprzednio fauluje Dubiela), gdyż trafia go piłka wybijana przez Siatraka prosto w krocze.
57 min. - Szybka kontra Lechii okazuje się skuteczna. Artur Charciarek zdobywa gola i zmienia wynik na 1:0 dla Lechii Dzierżoniów.
65 min. - Zdecydowana przewaga Karkonoszy, ale najpierw dobrą sytuację na 2:0 miała Lechia, gdzie Charciarek z rzutu wolnego śle piłkę tuż obok słupka. Minutę później Karkonosze mają groźny rzut wolny, ale niestety Kowalski z 20 metrów trafia w mur. Chwilę po tym kolejna sytuacja i Kowalski z 25 metrów trafia w poprzeczkę! Następnie mamy serię rzutów rożnych dla Karkonoszy i duże zamieszczanie pod bramką Kamieniarza. Niestety, strzały głową Kołodziejczyka, Bijana i Kowalskiego nie trafiają do bramki. Wynik bez zmian, Karkonosze Jelenia Góra póki co przegrywają 0:1 z Lechią Dzierżoniów.
75 min. - Bezbarwny okres gry. Michał Dubiel jest już na stadionie i ogląda mecz. Ma założonych 8 szwów (w tym trzy wewnętrzne). Warto również dodać, że na stadionie znajduje się około 150 osób.
80 min. - Zmiana w Karkonoszach, schodzi Kołodziejczyk wchodzi Walczak. Lechia ma za sobą bardzo groźną sytuację, na szczęście piłka strzelona przez Charciarka przelatuje obok słupka
82 min. - GOOOOL! 1:1 dla Karkonoszy! Jeszcze jeden, jeszcze jeden! :) Brawa dla Krupy!!!
90 min. - Karkonosze bardzo chcą wygrać to spotkanie. Ostatnie minuty zdecydowanie należą do drużyny z Jeleniej Góry. Świetną okazję ma znowu Krupa, którego strzał z najwyższym trudem broni Kamieniarz. Sędzia dolicza 3 minuty...
93 min. - Po bardzo emocjonującej końcówce Karkonosze remisują z Lechią Dzierżoniów 1:1. Warto dodać, że pod koniec spotkania świetną sytuację miał Krupa, niestety niewykorzystaną, oraz Grończyński i Charciarek. Bardzo dobre spotkanie, zasłużony remis.

2009-05-22 12:52