104.15

111.04

22.44

6.88

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-01 o godzinie 11:00.

Derby młodzików dla Turowa

Wysokiej porażki doznali w swoim kolejnym meczu ligowym młodzicy Sudetów Jelenia Góra. Nasz zespół uległ na własnym parkiecie Turowowi Zgorzelec 38:72. Młodzicy Turowa są jednym z czołowych zespołów ligi, dysponują równiejszym składem od naszej drużyny, mają też dłuższy staż treningowy. W pierwszej połowie zmagań różnica w umiejętnościach pomiędzy obiema drużynami nie była jeszcze bardzo widoczna. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem po 13, zaś po 20 minutach jeleniogórzanie przegrywali tylko 24:30. Po zmianie stron inicjatywa należała już jednak bezdyskusyjnie do gości. W trzeciej kwarcie młodzicy Turowa zagrali agresywnie pressingiem w obronie co sprawiło że nasz zespół się pogubił, popełniając dużą liczbę strat. Tą częśc gry jeleniogórzanie przegrali aż 9:28. W ostatniej odsłonie goście pozwolili Sudetom rzucić tylko 5 punktów, sami zdobywając ich 14 i mecz zakończył się wysokim, 34 punktowym zwycięstwem Turowa 72:38. Dodajmy że w pojedynku z drużyna ze Zgorzelca w Sudetach zadebiutowali Oskar Brożyna i Kamil Łęcki.

Sudety Jelenia Góra – Turów Zgorzelec 38:72 (13:13, 11:17, 9:28, 5:14)
Sudety: Ostrowski 15, Regner 5, Taraszkiewicz 5, Kwidziński 3, Drąg 2, Popioł 2, Strzelec 2, Rudzki 2, Dąbrowski 2, Brożyna, Ruciński, Łęcki.

2009-02-14 17:05