Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

umiarkowane opady deszczu

6.71°C 1016 hPa 91%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze

- Enek:
Nowoczesne sterowanie ruchem i ścieżki rowerowe
czas 2025.11.09 12:42

- ksk:
Nowe stawki podatków i opłat
czas 2025.11.06 22:41

- bartek samczyik:
Jelenia Góra bez zakazu sprzedaży alkoholu
czas 2025.11.06 11:20

- lzs:
Bon ciepłowniczy - czym jest oraz komu przysługuje
czas 2025.11.03 19:27

- lzs:
Nowoczesne sterowanie ruchem i ścieżki rowerowe
czas 2025.11.03 19:24

Kursy walut (akt. 2025-11-10)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.661
euro euro 1 EUR 4.2351
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5426
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.823
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1744
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zmierz się na torze kartingowym w Jeleniej Górze

Już w najbliższą sobotę (1 czerwca) na 37 torach w całej Polsce ruszy program Red Bull Kart Fight. Mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic mogą spróbować swoich sił na lokalnym torze kartingowym KF1 (ul. Jana Kilińskiego 19). Celem zawodów jest wyłonienie najlepszego amatorskiego kierowcy kartingowego. Polska edycja składa się z trzech etapów: kwalifikacji lokalnych, regionalnych i finału ogólnopolskiego! Zwycięzca rodzimej rywalizacji będzie reprezentował nasz kraj w międzynarodowym finale Red Bull Kart Fight. Zostań mistrzem okolicy, odważ się być najszybszym w Polsce!

Jelenia Góra dołączyła do 27 miast w Polsce, gdzie toczyć się będą eliminacje do finału Red Bull Kart Fight! Każdy, kto lubi sportowe emocje i chce przetestować swoje umiejętności, powinien przyjść i zawalczyć o mistrzostwo na lokalnym torze. Zawody skierowane są do amatorów - nieważne, czy startujące w nich osoby już poznały smak jazdy kartem czy dopiero zaczynają swoją przygodę. Przez blisko półtora miesiąca (1 czerwca - 14 lipca), będą mieć nieograniczoną liczbę szans, by poprawiać swój wynik! Uczestnicy z najlepszymi czasami okrążenia awansują do finałów regionalnych!

Na stronie projektu www.redbullkartfight.pl można śledzić ranking uczestników. Tam również znajdują się cenne rady i komentarze ambasadora projektu - Michała Kościuszko, jednego z najlepszych kierowców rajdowych. Nieprzypadkowo to właśnie kierowca rajdowy jest dobrym duchem wydarzenia:

"Moja kariera rozpoczynała się od kartingu i uważam, że to doskonała szkoła dla każdego potencjalnego profesjonalnego kierowcy. Dzięki kartingowi nauczyłem się jak znosić porażki i jak ciężko trzeba pracować na sukces. - mówi rajdowiec - Sport motorowy jest jedną z piękniejszych dyscyplin i bardzo cieszę się widząc, jak coraz więcej osób garnie się do niego. Red Bull Kart Fight może być impulsem, dzięki któremu zainteresujemy wielu ludzi, by spróbowali swoich sił, uwierzyli w siebie i rozpoczęli pracę nad swoimi umiejętnościami. Nie mogę doczekać się podglądania i kibicowania ambitnym zawodnikom." - zachęca Kościuszko.

Najlepsi na lokalnym torze, zakwalifikują się do etapu regionalnego - stąd już tylko krok do kartingowego święta w Krakowie - finału krajowego Red Bull Kart Fight! Najszybszy Polak na jesieni weźmie udział w globalnej rywalizacji z innymi zawodnikami ze świata!

Jak wystartować? Wystarczy przyjść na jeden z 37 oficjalnych torów programu - w Jeleniej Górze jest to tor KF1 przy ul. Jana Kilińskiego 19. Wszyscy zainteresowani powinni zarejestrować się do programu Red Bull Kart Fight w recepcji, opłacić jazdę według normalnych stawek toru i powalczyć o najlepszy wynik. Czas najlepszego okrążenia ląduje w bazie wyników. Rezultaty można obserwować na stronie projektu www.redbullkartfight.pl. Tak tworzy się historia kartingu!

Organizator

Podziel się z innymi:

2013-05-29 14:10

Przybornik
Najczęściej czytane

› Jelenia Góra bez zakazu sp... czas 2025-11-05
komentarze komentarze: 1


› Jakie problemy zgłosili... czas 2025-11-04
komentarze komentarze: 0


› Nowe stawki podatków i opłat czas 2025-11-06
komentarze komentarze: 1


› Bieg Niepodległości 202... czas 2025-11-06
komentarze komentarze: 0


› Już w piątek wernisaż! ... czas 2025-11-05
komentarze komentarze: 0