Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

18.30

ug/m3

O3

48.30

ug/m3

PM10

13.40

ug/m3

PM2.5

7.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-06-30 o godzinie 22:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

15.64°C 1011 hPa 82%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-08-01)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7536
euro euro 1 EUR 4.2813
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5937
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9398
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1744
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Zatrzymali mężczyznę podejrzanego o ugodzenie nożem jeleniogórzanki

Jeleniogórscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nożem ugodził kobietę. Poszkodowana trafiła do szpitala. Napastnik został ustalony, a następnie zatrzymany w policyjnym areszcie. Obecnie policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności tego zdarzenia. Teraz mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem, a grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze w wyniku podjętych działań ustalili, a następnie zatrzymali 43-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania podejrzanego o uszkodzenie ciała.

Jak ustalili funkcjonariusze, do zdarzenia doszło 30 sierpnia br. w Jeleniej Górze. Tego dnia w mieszkaniu pokrzywdzonej zjawił się 43-latek wraz ze swoją znajomą. Pomiędzy mężczyzną, a lokatorką doszło do nieporozumienia, w wyniku którego mężczyzna przewrócił kobietę na ziemię, a następnie zadał jej cios nożem w okolice szyi. Po zdarzeniu uciekł. Pokrzywdzona trafiła do szpitala.

O zdarzeniu powiadomieni zostali również policjanci, którzy rozpoczęli poszukiwanie napastnika. Na podstawie zebranych w tej sprawie informacji wytypowali, a następnie zatrzymali osobę podejrzewaną o popełnienie tego czynu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy.

43-latek trafił do policyjnego aresztu. Teraz za popełnione przestępstwo grozić mu może nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2021-09-02 17:47

Przybornik
Najczęściej czytane

› Marek Siatrak rezygnuje... czas 2025-08-01
komentarze komentarze: 0


› Spotkanie z ekspertem d... czas 2025-08-01
komentarze komentarze: 0


› Zatrzymali mężczyznę podejr... czas 2025-08-01
komentarze komentarze: 0


› Jechał na zakazie, wbre... czas 2025-08-01
komentarze komentarze: 0


› Senior z Jeleniej Góry ofi... czas 2025-08-01
komentarze komentarze: 0