NO2
5.30
ug/m3
O3
55.80
ug/m3
PM10
7.90
ug/m3
PM2.5
5.80
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Dam pracę:
- Mechanik Samochodowy (2026.06.19)
Sprzedam:
- Szafka biały lakier z dodatkiem szarego (2026.06.18)
Różne:
- Zakupy na telefon (2026.06.17)
Dam pracę:
- Dam prace pomoc w pracach ogród/budowa795 (2026.06.16)
Dam pracę:
- monter/ślusarz (2026.06.15)
Nieruchomość: sprzedam:
- 1h. ziemi pomiędzy Maciejową a Komarnem (2026.06.11)
Sprzedam:
- Citroen c4 coupe (2026.05.31)
Szukam pracy:
- Koszenie trawy/ Mycie kostki - podjaz... (2026.05.28)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Wynajmę mieszkanie we Wleniu bez posred... (2026.05.28)
Dam pracę:
- Praca na budowie w Niemczech (2026.05.26)
- staszek:
› Jezioro Pilchowickie znika. Trwa historyczne opróżni...
2026.06.23 10:49
- Jagoda:
› Prace konserwacyjne w gardzieli Wodospadu Kamieńczyk...
2026.06.23 10:13
- Zbyszek:
› Powiat Karkonoski wyremontuje drogę Mała Kamienica -...
2026.06.23 07:27
- wiktor:
› Słowa, które ranią. Międzynarodowy Dzień Przeciwdzia...
2026.06.23 06:40
- szlakowy:
› Karkonoskie spotkania krajoznawczo-historyczne już 2...
2026.06.23 06:17
![]() |
dolar amerykański | 1 USD | 3.7282 |
![]() |
euro | 1 EUR | 4.2693 |
![]() |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.6145 |
![]() |
funt szterling | 1 GBP | 4.9234 |
![]() |
korona czeska | 1 CZK | 0.1764 |
|
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Uroczysta odprawa z okazji "Święta Policji"
Blisko 150 osób zebrało się w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze przy ulicy Nowowiejskiej, aby uczestniczyć w uroczystej odprawie z okazji "Święta Policji". W odprawie uczestniczył Komendant Wojewódzki Policji we Wrocławiu insp. Zbigniew Maciejewski, Komendanci Policji z Jablonca i Liberca, władze miasta, starostwa, wójtowie i burmistrzowie powiatu jeleniogórskiego, przedstawiciele jeleniogórskiego wymiaru sprawiedliwości, a także inni przedstawiciele jeleniogórskich firm i instytucji działających w koalicji na rzecz bezpieczeństwa regionu jeleniogórskiego.W garnizonie jeleniogórskim wręczenie nagród i awansów odbyło się 23 lipca 2008 roku. Awanse na wyższy stopień policyjny otrzymało 109 funkcjonariuszy, w tym na stopień inspektora policji awansował Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze - Zbigniew Ciosmak. Z okazji święta Komendant Miejski Policji odznaczył brązowym medalem "Za zasługi dla Policji" Prezydenta Jeleniej Góry - Marka Obrębalskiego, a brązową odznakę "Zasłużony policjant" otrzymali:
- nadkom. Krzysztof Niemczak z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze
- podkom. Mirosława Sarnacka- Prośniak z Komisariatu Policji w Karpaczu.
Ponadto nagrodami pieniężnymi wręczonymi przez Prezydenta, Starostę oraz wójtów i burmistrzów wyróżniono łącznie 46 funkcjonariuszy. Komendant Miejski Policji w Jeleniej Górze doceniając trud i wysiłek, jaki pracownicy Policji wnieśli w kreowanie pozytywnego wizerunku jednostki wyróżnił 6 osób. Inspektor Zbigniew Ciosmak podziękował za współpracę, życzliwość i pomoc:
- nadkom. Małgorzacie Gorzelak - psychologowi KWP;
- dr Krzysztofowi Kielarowi - kierownikowi Przychodni MSWiA w Jeleniej Górze,
- podinsp. Adamowi Pęcherczykowi - kierownikowi Sekcji Zamiejscowej Wydziału Łączności KWP we Wrocławiu
- Panu Arturowi Czarneckiemu - kierownikowi kasyna KMP.
Na zakończenie Komendant Miejski zaprosił wszystkich do wspólnej zabawy na festynie z okazji "Święta Policji", który odbędzie się 26 lipca 2008 roku na płycie lotniska Aeroklubu jeleniogórskiego.
KMP Jelenia Góra
Podziel się z innymi:
2008-07-24 15:17
› Pamięć Kolejowych Pokoleń - ...
2026-06-18
komentarze: 10
› Słowa, które ranią. Międzyna...
2026-06-19
komentarze: 8
› Jelenia Góra: dzieci uczył...
2026-06-14
komentarze: 5
› Wyniki i tabela po 30. ...
2026-06-13
komentarze: 18
› Szklarska Poręba: dotacje...
2026-06-15
komentarze: 9








MZK JELENIA GÓRA
PKS JELENIA GÓRA
PKP
The:protocol