169.73

44.01

15.43

12.53

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-06-02 o godzinie 05:00.

15.34°C 1012 hPa 98%

- Oby:
Wyniki 20. kolejki B klasy
czas 2024.06.02 02:26

- Ja jebie:
Wyniki i tabela po 32. kolejce 4. ligi dolnośląskiej...

Trampkarze Olimpii ograli KKS

Zwycięstwem Olimpii Kamienna Góra 3-1 zakończył się mecz ligi okręgowej z KKS-em Jelenia Góra. Żółto - czerwoni pierwszą bramkę stracili po kwadransie, a jej strzelcem był Guzik. Do remisu doprowadził Paweł Habasiński ładnie uderzając z rzutu wolnego. Chwilę później miejscowi odzyskali prowadzenie. Tym razem Cukier wymanewrował kilku rywali i idealnie obsłużył Kumorka, który nie miał problemu z trafieniem do bramki jeleniogórzan.
Po przerwie Kumorek jeszcze raz dał się we znaki podopiecznym trenera Leszka Harapina i w 60-ej minucie ustalił wynik na 3-1 dla gospodarzy. Dzięki tej wygranej kamiennogórzanie umocnili się na czele tabeli okręgówki.

OLIMPIA: Wasik (60' Pochwat) - Danecki, Orszulak, Bijak, Filip, Gnosowski (55' Sobolewski), Wiktor, Guzik, Cukier, Kumorek, Oleksy (60' Kiec).
KKS: Czyż - Wilk, Sadkowski, Pająk, Zawadzki, Szczęsny, P. Habasiński, Szukiel, Sowa, Rosiński, Szlufik. Rezerwowi: Rak, Słobodzianin, D. Habasiński.

2014-04-19 08:46