61.08

82.80

18.01

13.50

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-06-26 o godzinie 00:00.

Świetny występ kowarskiej Olimpii

Znakomicie spisali się dzisiaj piłkarze kowarskiej Olimpii, którzy na własnym boisku rozgromili lidera ligi okręgowej Twardego Świętoszów 4-1! Mecz ułożył się po myśli gospodarzy już od pierwszych minut, w 25-ej minucie Sebastian Szujewski przerwał zabawę obrońców wojskowych i strzałem w długi róg wyprowadził Olimpię na 1-0. Drugi gol dla kowarzan padł po klasycznej kontrze. Jacak idealnie zagrał w tempo do Jakuba Hobgarskiego, a ten z dwóch metrów umieścił piłkę w bramce. Losy spotkania rozstrzygnęły się kwadrans po przerwie. W sytuacji sam na sam znalazł się Szujewski i tak jak przed przerwą to on był górą w pojedynku z bramkarzem Twardego. Godnym odnotowania jest fakt, iż był to już 25-ty gol w tym sezonie najlepszego strzelca Olimpii. W 75-ej minucie po golu Rudyka zaświeciło się wątłe światełko dla Twardego na wywiezienie jakichkolwiek punktów z Kowar. Zagasił je cztery minuty przed końcem junior Piotr Kafel, który po rzucie rożnym głową umieścił piłkę bramce gości, tym samym ustalając wynik na 4-1 dla kowarzan.

2009-06-06 22:01