Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

25.3°C 1009 hPa 59%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-08-20)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6896
euro euro 1 EUR 4.3165
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.625
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0312
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1787
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Stary Śleszów ograł oleśnicką Pogoń

Nie minęło 10 min, a gospodarze prowadzili już 2:0 po golach Janiuka i Banacha. Pachniało pogromem, ale dzięki dobrej dyspozycji bramkarza Pogoni do takiego scenariusza nie doszło. Rozmiary porażki lepiej grających po zmianie stron gości zmniejszył Bezak, który skorzystał z podania od Borczyńskiego. - Z całym szacunkiem dla rywala, ale wynik nie oddaje tego co działo się na boisku. Fakt, że wygraliśmy w takich rozmiarach to wyłącznie zasługa bramkarza Pogoni. Bronił fantastycznie. Uważam, że z uwagi na jego umiejętności i wiek powinien bronić dużo wyżej. Nie wykorzystaliśmy kilku stuprocentowych sytuacji. Już do przerwy mogło być 4:0. A tak wpadła bramka kontaktowa dla Pogoni i, mimo że kontrolowaliśmy grę mieliśmy nerwówkę do ostatnich minut - ocenił trener LKS Marcin Krzykowski. - Pierwsze piętnaście minut było bardzo słabe w naszym wykonaniu. I to wtedy popełniliśmy najkosztowniejsze błędy w defensywie, które ustawiły przebieg meczu. Mimo to, w drugiej połowie zaczęliśmy grać z LKS jak równy z równym. A przez ostatni kwadrans to my częściej przebywaliśmy pod polem karnym rywala, co zaowocowało bramką Pawła Bezaka. Mieliśmy jeszcze ponad 10 minut na doprowadzenie do remisu, ale niestety nie udało się - ocenił z kolei szkoleniowiec Pogoni Ryszard Pietraszewski.

LKS STARY ŚLESZÓW - POGOŃ OLEŚNICA 2:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Janiuk (1), 2:0 Banach (6), 2:1 Bezak (79).
Żółte kartki: Janiuk, Siwik oraz Michalewski, Korcik, Miodek, Koselski.
Sędziowali: Sebastian Kwaśny jako główny oraz Jacek Czubak i Mateusz Witkowski (Legnica).
Widzów: 150.

LKS: Nowicki - Kaczmarek, Dudziak, Iwan, Jaworski, Siwik, Janiuk (90 Godzwon), Żbik (75 Dewerenda), Rudolf, Banach (65 Wałęga), Tatko (85 Kiełcz).
POGOŃ: Rogala - Michalewski, Wach, Janeczek, Korcik, Koselski, Siódmiak, Matlęga (70 Sepetowski), Kowiel (73 Bezak), Miodek (88 Błaszczyk), Piotr Kotwa (65 Borczyński).

(GB)

Podziel się z innymi:

2014-03-30 20:01

Przybornik
Najczęściej czytane

› Zapowiedź 1. kolejki Kl... czas 2026-08-02
komentarze komentarze: 14


› Wyniki i tabela po 1. k... czas 2026-08-08
komentarze komentarze: 4


› Jelenia Góra: Krajowa Mapa... czas 2026-08-16
komentarze komentarze: 4


› Marciszów: kierowca pędził 6... czas 2026-08-09
komentarze komentarze: 6


› Bóbr wciąż pod nadzorem sł... czas 2026-08-13
komentarze komentarze: 3