Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

umiarkowane opady deszczu

18.07°C 1013 hPa 87%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-08-14)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.73
euro euro 1 EUR 4.31
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5849
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0436
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.178
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Porażka i rezygnacja trenera w Bolesławcu

Goście prowadzili do przerwy już 2:0 po golach Belicy (z karnego) i Miazgowskiego. To ustawiło dalsze losy spotkania. - Mobilizacja w moim zespole była ogromna. Najgorzej, że na tym się skończyło. Wszystko co było dobre zostało w szatni. Oddaliśmy przeciwnikowi pole i zasłużenie przegraliśmy. Nie widziałem zaangażowania. Zawodnicy nie robili też tego o co ich prosiłem. Podjąłem decyzję o rezygnacji z prowadzenia drużyny - powiedział Andrzej Kisiel, dla którego mecz z Polonią był ostatnim w roli szkoleniowca klubu z Bolesławca. Zaraz po przerwie rzut karny dla gospodarzy wykorzystał wracający na boisku po kontuzji Majka. Gospodarze próbowali wyrównać, ale kolejnego gola zdobyli goście. Bramkarza gospodarzy przelobował grający trener Polonii Sławomir Kołodziej. - Oba zespoły stworzyły sobie dużo sytuacji bramkowych i równocześnie spotkanie mogło zakończyć się remisem. My byliśmy jednak skuteczniejsi - ocenił szkoleniowiec Polonii. Oba zespoły kończyły mecz w osłabieniu. Dodajmy także, że spotkanie w Bolesławcu było ostatnim dla Jakuba Dmucha. Piłkarz Polonii rezygnuje z gry w piłkę ze względu na sprawy prywatne. - W imieniu swoim oraz drużyny chciałem mu podziękować za owocne lata współpracy. Żałuję jego decyzji, ale takie jest życie - powiedział Sławomir Kołodziej.

BKS BOBRZANIE BOLESŁAWIEC - POLONIA TRZEBNICA 1:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Belica (15-karny), 0:2 Miazgowski (25), 1:2 Majka (48-karny), 1:3 Kołodziej (70).
Czerwone kartki: Janczyszyn (60 - za dwie żółte) oraz Buchla (44 - niesportowe zachowanie), Belica (78 - za dwie żółte).
Żółte kartki: Janczyszyn oraz Belica.
Sędziował: Grzegorz Rola (Wałbrzych).
Widzów: 100.

BKS BOBRZANIE: Bochnia - Borzymek, Zapiór, Rodak, Graczyk, Janicki, Dzięgleski (46 Wojciechowski), Dobiech, Długosz (46 Majka), Janczyszyn, Ohagwu.
POLONIA: Buchla - Maciej Waliszczak (65 Marcin Waliszczak), Nawrot, Wawrzykowski (78 Kowalski), Ciosek, Marduła (45 Prokopczyk), Kołodziej, Belica, Dmuch, Ulatowski, Miazgowski.

(GB)

Podziel się z innymi:

2015-09-12 20:20

Przybornik
Najczęściej czytane

› Zapowiedź 1. kolejki Kl... czas 2026-08-02
komentarze komentarze: 14


› Wyniki i tabela po 1. k... czas 2026-08-08
komentarze komentarze: 4


› Marciszów: kierowca pędził 6... czas 2026-08-09
komentarze komentarze: 6


› Bóbr wciąż pod nadzorem sł... czas 2026-08-13
komentarze komentarze: 2


› Jelenia Góra: bezpłatne ba... czas 2026-08-11
komentarze komentarze: 2