Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

2.60

ug/m3

O3

89.80

ug/m3

PM10

10.80

ug/m3

PM2.5

7.30

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-06-02 o godzinie 14:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie duże

22.86°C 1016 hPa 74%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze

- WL:
Lotnik sprawił niespodziankę
czas 2025.06.02 15:00

- Paweł już wie:
Trzy punkty dla Apisu
czas 2025.06.02 14:51

- Tak:
Wyniki 24., 22. i 20. kolejki B klasy
czas 2025.06.02 14:43

- Do tak:
Wyniki 24., 22. i 20. kolejki B klasy
czas 2025.06.02 14:36

- kibic:
Dramat w drugiej połowie...
czas 2025.06.02 14:22

Kursy walut (akt. 2025-06-02)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7282
euro euro 1 EUR 4.2578
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5592
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.049
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1709
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Piast pogrążył Barycz w doliczonym czasie gry

Nie narzekali na nudę kibice w Żmigrodzie, gdzie zawitała Barycz. Lider od początku chciał atakować i zdobyć gola, udało się w 21 minucie Grzelczakowi, ale sędzia bramki nie uznał. Później coraz częściej do głosu dochodził Piast i w samej końcówce pierwszej połowy stworzył dwie groźne okazje. Najpierw Sołtyński zacentrował do Szymańskiego, a ten głową przeniósł piłkę nad poprzeczką, a chwilę później Szymański nie wykorzystał okazji sam na sam. Po zmianie stron Grzelczak uderzył w poprzeczkę, piłka odbiła się od boiska i wyszła w pole. W 71 minucie wprowadzony na plac gry cztery minuty wcześniej Gil, przejął piłkę zagraną przez Bąka i uderzeniem w długi róg pokonał Koczorowskiego. W następnych akcjach bramkarz gospodarzy zanotował dwie udane interwencje i nadal miejscowi fani mogli liczyć, że ich zespół uratuje jeden punkt. Tak się stało, w ostatniej akcji meczu Majbroda posłał "świecę" w pole karne Baryczy, tam przejął piłkę Maksymenko, który zdołał podać ją wzdłuż bramki na drugi słupek, gdzie Łukaszewski dopełnił formalności. Podopieczni trenera Tomasza Horwata mogą mieć pretensje tylko do siebie, bo kilku z nich stało na drodze piłki, a mimo to dotarła ona do strzelca wyrównującej bramki.
Ciekawostką jest fakt, iż mecz z trybun żmigrodzkiego stadionu obserwował trener kadry narodowej Michał Probierz. - Podczas derbowego meczu Piast - Barycz mieliśmy zaszczyt gościć selekcjonera reprezentacji Polski Michała Probierza. Dziękujemy za wizytę oraz inspirujące słowa i wskazówki. Po takim wsparciu awans w przyszłym sezonie to tylko formalność. (śmiech) To była też znakomita okazja, by podziękować za lata współpracy prezesowi Andrzej Padewski - mówił po meczu Rafał Zagórski.

PIAST ŻMIGRÓD - BARYCZ SUŁÓW 1:1 (0:0)

Bramki: 0:1 Gil (71), 1:1 Łukaszewski (90+3). Żółte kartki: Ograbek oraz Stempin. Sędziował: Grabowski (KS Wałbrzych).

PIAST: Koczorowski - Sołtyński, Szymański, Majbroda, Maksymenko, Ograbek, Pytlik, Shvets (73 Ulatowski), Żytko (85 Ostromecki), Gołębiowski (80 Widerski), Kotyla (75 Łukaszewski).
BARYCZ: Bidzuński - Grzelczak, Stempin (70 Bąk), Bachta, Bogusławski, Kacprzak, Kotowicz (67 Gil), Kuźma, Łuczak (80 Bohdanowicz), Paradowski, Tomaszewski.

Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

2025-05-30 13:30

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

Wpisz swoje imię, pseudonim:

Wpisz treść:


Przybornik
Najczęściej czytane

Brak tekstów w tym miesiącu.