Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

bezchmurnie

27.39°C 1013 hPa 30%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-08-14)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.73
euro euro 1 EUR 4.31
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5849
funt szterling funt szterling 1 GBP 5.0436
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.178
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Piast o krok od wygranej w Wąsoszu

Po pierwszej połowie gospodarze prowadzili różnicą jednego gola. - Uważam, że wynik oddaje to co działo się na boisku. Obie drużyny miały swoje okazje, ale o tą bramkę byliśmy lepsi - stwierdził Piotr Bolkowski, trener Orli. W kluczowej akcji tej części gry w polu karnym został sfaulowany Węglarz, który po chwili sam wymierzył sprawiedliwość. W pierwszej części warte odnotowania były też dwa groźne strzały Bojanowskiego. Po zmianie stron lepiej prezentował się zespół z Wykrot. - Oddaliśmy inicjatywę przeciwnikowi, który częściej był w posiadaniu piłki. Mieli też kilka stałych fragmentów gry. Piast nie stwarzał jednak czystych sytuacji do wyrównania - opowiadał szkoleniowiec Orli. Z kolei gospodarze po przerwie wyprowadzili kontrę, której na drugiego gola nie zdołał zamienić Możdrzech. To się zemściło. W 74. min po akcji Krawczyka, Romana i Urbaniaka ten ostatni technicznie zza pola karnego uderzył pod poprzeczkę. Bramka nieco pobudziła gospodarzy. Swoje okazje mieli Sobieraj, Rosa oraz Kauch. Za każdym razem bramkarz Piasta stawał jednak na wysokości zadania. W odpowiedzi w samej końcówce stuprocentowej sytuacji po kontrataku nie wykorzystał Urbaniak. Piłka po jego strzale trafiła w słupek. - To już kolejny mecz na swoim boisku, w którym nie dowozimy skromnego prowadzenia do końca. Mamy materiał do przemyśleń na najbliższe dni - zakończył szkoleniowiec Orli. - Uważam, że byliśmy lepszą drużyną. Mieliśmy piłkę meczową. Szkoda, że w pierwszej połowie troszkę się baliśmy. Brakowało nam cierpliwości. W drugiej połowie było już dużo lepiej. Muszę jednak przyznać, że w co najmniej dwóch sytuacjach uratował nas Konrad, który popisywał się świetnymi interwencjami - skomentował Grzegorz Roman, trener Piasta.

ORLA WĄSOSZ - PIAST WYKROTY 1:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Węglarz (30-karny), 1:1 Urbaniak (74).
Żółta kartka: Jurga.
Sędziował: Jakub Krawczun (Wrocław).
Widzów: 100.

ORLA: Bereza - Makieła (46 Rak), Gęstwa, Stuczyk, Jurga, Sobieraj, Birk (57 Rosa), Kendzia, Węglarz (46 Kauch), Bojanowski (80 Kacprzak), Możdrzech (83 Koroś).
PIAST: Skóra - Gola, Andre, Drozd, Urbaniak, Kret (70 Leo), Mielnik (75 Prażmowski), Roman, Krawczyk, Engel, Ziółkowski.

GB

Podziel się z innymi:

2016-10-15 21:22

Przybornik
Najczęściej czytane

› Zapowiedź 1. kolejki Kl... czas 2026-08-02
komentarze komentarze: 14


› Wyniki i tabela po 1. k... czas 2026-08-08
komentarze komentarze: 4


› Marciszów: kierowca pędził 6... czas 2026-08-09
komentarze komentarze: 6


› Bóbr wciąż pod nadzorem sł... czas 2026-08-13
komentarze komentarze: 2


› Jelenia Góra: bezpłatne ba... czas 2026-08-11
komentarze komentarze: 2