297.15

84.26

8.90

6.24

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-07-01 o godzinie 14:00.

Orzeł świętował awans

Dzięki uprzejmości świerzawian mecz odbył się w Mysłakowicach, co pozwoliło kibicom Orła na świętowanie na własnym stadionie wywalczonego tydzień wcześniej awansu. Mieli powody do zadowolenia, bowiem ich zespół odniósł kolejną wygraną. Pierwszego gola w 33 minucie zdobył Stompór, który zamknął akcję Sutora. Kwadrans po przerwie asystent zamienił się w egzekutora finalizując zagranie od Morawskiego. Dodajmy, był to stały fragment gry, a dokładnie rzut karny wykonany nietypowo przez mysłakowiczan. Następne gole padły po zmianie stron. Giziński uderzył z rzutu wolnego, do odbitej piłki dopadł Stompór i było 0:3. Wynik ustalił rezerwowy tego dnia Kaziemko.

POGOŃ ŚWIERZAWA - ORZEŁ MYSŁAKOWICE 0:4 (0:1)

Bramki: 0:1 Stompór (33), 0:2 Sutor (59), 0:3 Stompór (68), 0:4 Kaziemko (87). Żółte kartki: Sienkiewicz, Wiciński, Hyndle oraz Morawski, Lekszycki, Stompór, Kaziemko. Sędziował: Horodyski.

POGOŃ: Kłobucki - Borycki, Bredicki, Górny (88 Kosak), Hyndle, Krajewski, Łaba (74 Sienkiewicz), A. Maraszek, G. Maraszek, Tatuś (60 Gajek), Wiciński.
ORZEŁ: Błaszkiewicz (68 Szymański) - Bębenek, Dulny (53 Kaziemko), Giziński, Hetman (50 Matuszewski), Lekszycki (60 Martyniuk), Morawski, Stompór, Sutor, Szramowiat, Zatylny (15 Seta).

2024-06-16 21:30