Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

O3

PM10

PM2.5

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia o godzinie .

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

17.78°C 1022 hPa 73%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-06-18)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.7137
euro euro 1 EUR 4.2717
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5446
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.9964
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1722
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Kierowca z narkotykami i zakazem

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który kierował pojazdem wbrew zakazowi sądowemu oraz posiadał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli kilkanaście porcji amfetaminy. Ponadto w bagażniku mężczyzna posiadał elektronarzędzia, które najprawdopodobniej pochodzą z przestępstwa. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy. Teraz grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komisariatu II Policji w Jeleniej Górze zatrzymali 33-letniego jeleniogórzanina podejrzanego o posiadanie środków odurzających oraz
o naruszenie zakazu sądowego.

7 lutego 2015 roku około godziny 19.10 policjanci na ul. Tysiąclecia w Piechowicach zauważyli pojazd marki Seat, którego kierowca na widok radiowozu zaczął wykonywać nerwowe manewry samochodem. W związku z tym policjanci zatrzymali go do kontroli drogowej. Kierującym okazał się 33-letni jeleniogórzanin. Po sprawdzeniu okazało się, że mężczyzna kierował autem wbrew zakazowi sądowemu, który obowiązuje go do 20 czerwca 2017 roku. Pod siedzeniem 33-latek ukrył 3 woreczki strunowe, w których była amfetamina, w bagażniku policjanci znaleźli elektronarzędzia, które najprawdopodobniej pochodzą z przestępstwa.
Jeleniogórzanin trafił do policyjnego aresztu. Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tej sprawy, sprawdzają źródło pochodzenia zabezpieczonych narkotyków oraz zabezpieczonych elektronarzędzi. Za naruszenie zakazu sądowego oraz posiadanie narkotyków grozić mu może nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

KMP JG

Podziel się z innymi:

2015-02-09 12:42

Przybornik
Najczęściej czytane

› Wyniki i tabela po 29. ... czas 2025-06-07
komentarze komentarze: 139


› Wyniki i tabele po 25. ... czas 2025-06-07
komentarze komentarze: 102


› Wyniki i tabele po 26. ... czas 2025-06-14
komentarze komentarze: 102


› Wyniki i tabela po 34. ... czas 2025-06-07
komentarze komentarze: 16


› Wyniki i tabela po 30. ... czas 2025-06-14
komentarze komentarze: 106