Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie duże

11.75°C 1020 hPa 82%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-05-08)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.5947
euro euro 1 EUR 4.2284
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.6187
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8931
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.174
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Kierował pod wpływem narkotyków

Policjanci z Jeleniej Góry zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o kierowanie pojazdem pod wpływem środków odurzających. Ponadto, mężczyzna posługiwał się fałszywym dowodem rejestracyjnym. Za swoje czyny odpowie przed sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 5 lat.

2 października 2008 roku około godziny 19.40 patrol ruchu drogowego na ulicy Sudeckiej zauważył Forda Eskorta jadącego z nadmierną prędkością. Pomimo dawanych sygnałów do zatrzymania się kierujący nie reagował i uciekał głównymi ulicami miasta. Mężczyzna uciekając nie zauważył i wjechał w ślepą uliczkę, gdzie porzucił auto i zaczął uciekać pieszo. Po krótkim pościgu policjanci go zatrzymali. Piratem drogowym okazał się 31-letni jeleniogórzanin. Mężczyzna dziwnie się zachowywał. Jak się później okazało 31-latek kierował samochodem pod wpływem środków odurzających.

W trakcie kontroli kierujący posłużył się sfałszowanym dowodem rejestracyjnym, jak również auto było nie zarejestrowane i nie ubezpieczone. Samochód został zatrzymany do dalszych czynności, a kierowca trafił do policyjnego aresztu.Pirat w trakcie ucieczki złamał szereg przepisów ruchu drogowego, tj. zakaz wyprzedzania przed przejściem dla pieszych, jazda bez włączonych świateł mijania, spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym i inne. Za popełnione przestępstwa i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

KMP Jelenia Góra

Podziel się z innymi:

2008-10-03 16:29

Przybornik
Najczęściej czytane

› Jelenia Góra: mieszkanka s... czas 2026-05-07
komentarze komentarze: 3


› Majówka w Jeleniej Górze: pon... czas 2026-05-04
komentarze komentarze: 2


› CBA w Karkonoskiej Agen... czas 2026-05-06
komentarze komentarze: 8


› Jelenia Góra: po 16 latach... czas 2026-05-06
komentarze komentarze: 2


› Jelenia Góra: pięć nielegaln... czas 2026-05-04
komentarze komentarze: 1