Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie duże

2.86°C 1003 hPa 90%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2026-02-13)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.5528
euro euro 1 EUR 4.214
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.6163
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8398
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1737
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Jak równy z równym

Remisem 1-1 zakończył się mecz Lotnika Jeżów Sudecki z Pogonią Świerzawa. Do przerwy prowadzili goście po golu Michała Bigosa. W drugiej połowie do remisu mógł doprowadzić Maciej Suchanecki, ale nie wykorzystał rzutu karnego podyktowanego za faul na Macieju Górskim. Zawodnik Lotnika przegrał pojedynek z bramkarzem rywali. IV-ligowcom udało się wyrównać w ostatniej akcji meczu. Gola zdobył Damian Górgul.
- Wyrównany mecz. Obie drużyny zdobyły po jednym golu z minimalnego spalonego - krótko podsumował sparing trener Lotnika Artur Milewski.
- Do meczu podeszliśmy mając w nogach wyczerpujące treningi oraz zeszłotygodniowy ciężki sparing z IV-ligowcem, z okręgu legnickiego. Na mecz z Lotnikiem taktyka zakładała, aby poszczególne formacje grały blisko siebie, by nie dawać rywali okazji do stworzenia sytuacji strzeleckich. Dało to efekt w postaci strzelonej bramki i czystego konta do ostatniej minuty. Stracony gol w ostatniej minucie to efekt trzech zmian na pozycji bramkarza. Daliśmy możliwość pogrania wszystkim zawodnikom. Dziękuję przeciwnikowi za solidny sparing - mówił po meczu prezes Pogoni Emil Chlebosz.

LJS: Jarosz - Bereźnicki, Białkowski, Czpakowski, Saniuk, Orzeszko, Niemirski, Górski, Kieć, Suchanecki, Górgul / Marmurenko, Kustosz, Zawadzki, Wersocki, Madej, Niebieski, Gojdka, Świesiulski.
Trener: Artur Milewski.

POGOŃ: Kłobucki - Łaba, W. Chlebosz, Krajewski, Hyndle, Szeliga, Marzec, Kurek, Maraszek, Bigos, Cichoń / Madejczyk, E. Chlebosz, Ochab, Kołkowski, Kurowski.
Trener: Arkadiusz Paluch.

Sędziowali: Dariusz Czechowski i Lesław Olejarczyk.

Piotr Kuban
foto: Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

2021-02-22 17:56

zobacz galerię
Przybornik
Najczęściej czytane

› Odwiedziny w szpitalu c... czas 2026-02-04
komentarze komentarze: 0


› Rusza modernizacja zapo... czas 2026-02-06
komentarze komentarze: 0


› Nietrzeźwy kierowca zak... czas 2026-02-06
komentarze komentarze: 0


› Trudne warunki na droga... czas 2026-02-05
komentarze komentarze: 0


› Jeleniogórscy policjanci z... czas 2026-02-02
komentarze komentarze: 0