Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

zachmurzenie umiarkowane

-0.81°C 1014 hPa 79%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze

- Radek:
Rusza inwestycja TBS
czas 2026.01.31 08:42

- Tak, tak:
Rusza inwestycja TBS
czas 2026.01.30 21:47

- ksk:
ZORKA Sp. z o.o. - komunikat
czas 2026.01.30 15:30

- Orka:
ZORKA Sp. z o.o. - komunikat
czas 2026.01.30 15:03

- Für die Ökologie …:
ZORKA Sp. z o.o. - komunikat
czas 2026.01.30 09:28

Kursy walut (akt. 2026-01-30)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.5379
euro euro 1 EUR 4.2131
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5964
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8586
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.1731
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN

Dramat w ostatniej sekundzie meczu...

W dramatycznych okolicznościach Karkonosze Jelenia Góra straciły komplet punktów ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. W ostatniej akcji meczu Wenerski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wpakował głową piłkę do sitaki i sędzia Długosz zakończył zawody. Szkoda, bo pomimo ulewnego deszczu na stadion pofatygowało się blisko 1200 kibiców, którzy rozczarowani wracali do domów. Wcześniej dali świetne show na trybunach, gdzie zaprezentowali kilka opraw i dopingowali KSK od pierwszej do ostatniej minuty. Po meczu dali wsparcie drużynie, doceniając wolę walki i wysiłek zawodników Karkonoszy.
Pierwsza połowa to zacięta walka, głównie w środku pola. Jeleniogórzanie byli groźniejsi, ale o klarowną pozycję strzałową nie było łatwo. Po zmianie stron nasz zespół całkowicie zdominował wydarzenia na boisku. Najbliżej zdobycia gola był Pałaszewski, ale piłka po jego strzale trafiła w słupek. Było kilka groźnych uderzeń z dystansu oraz seryjnie wykonywane stałe fragmenty gry. Sporo ożywienia wniósł wprowadzony w drugiej połowie Chmielewski, w jednej z sytuacji wydaje się, że był faulowany w polu karnym, ale arbiter miał inny pogląd na tę sytuację.
- Przede wszystkim należy przeprosić wszystkich zgromadzonych kibiców na stadionie. Ciężko mądrymi słowami wytłumaczyć to co się wydarzyło w tym spotkaniu. Dominowaliśmy praktycznie przez 90 minut, tracąc bramkę w ostatniej sekundzie meczu po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Boli przede wszystkim nasza postawa pod bramką przeciwnika. Zwyczajnie byliśmy nieskuteczni. Teraz czekają nas bardzo trudne spotkania z wiodącymi zespołami w tabeli. Przede wszystkim po takim falstarcie musimy się podnieść mentalnie. W takich chwilach ważne jest, abyśmy byli zespołem - podsumował mecz trener Jacek Kołodziejczyk.

KARKONOSZE - STILON GORZÓW WIELKOPOLSKI 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Wenerski (90+5).
Czerwona kartka: trener Kołodziejczyk.
Żółte kartki: Niemienionek oraz Czajor, Kaniewski, Olszewski, Voskau, Karoń, Demianenko.
Sędziowali: Długosz oraz Tekieli i Szczepańczyk.
Widzów: 1170.

KSK: Fościak - Dudek (70 Tokarz), Jaros, Klimek, Kocot, Maciejewski (80 Milewski), Niemienionek, Pałaszewski, Pojasek, Radziemski, Ratajski (55 Chmielewski).
SGW: Czajor - Demianenko, Drozdowicz (88 Wenerski), Fediuk (74 Siwozad), Grudnik (90+3 Krysiński), Koniewski, Karoń, Matuszewski, Olszewski, Voskau, Wiśniewski.

Piotr Kuban
foto: Piotr Kuban

Podziel się z innymi:

2024-03-16 20:04

zobacz galerię
Przybornik
Najczęściej czytane

Brak tekstów w tym miesiącu.