Startuj z JG24.pl  
Praca Kowary Polityka prywatności Redakcja Kontakt
logowanie
wpisz swój login:
wpisz swoje hasło:
załóż konto
Monitoring jakości powietrza w Jeleniej Górze

NO2

5.30

ug/m3

O3

55.80

ug/m3

PM10

7.90

ug/m3

PM2.5

5.80

ug/m3

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2025-10-10 o godzinie 16:00.

Pogoda w Jeleniej Górze

słabe opady deszczu

8.5°C 1023 hPa 93%
Sportforever sklep sportowy Jelenia Góra
Ostatnie komentarze
Kursy walut (akt. 2025-10-13)
dolar amerykański dolar amerykański 1 USD 3.6763
euro euro 1 EUR 4.2592
frank szwajcarski frank szwajcarski 1 CHF 4.5719
funt szterling funt szterling 1 GBP 4.8993
korona czeska korona czeska 1 CZK 0.175
Waluta:

Ilość:
Przelicznik:
0 PLN
Dodaj ogłoszenie

Wdrożenia ClickUp i cyfryzacja procesów w firmie

Dział: Różne

ID: 102712

Dodano: 2025.06.11 16:01


BeProductive.pl to oficjalny polski partner i konsultant ClickUp - jednego z najlepszych systemów do zarządzania projektami, zadaniami, CRM i automatyzacji pracy.
Wdrażamy ClickUp kompleksowo, dopasowując go do realnych procesów w Twojej firmie.
Pomagamy w uporządkowaniu działań, ułożeniu projektów i zespołów, wprowadzeniu automatyzacji, raportowania i wielu innych funkcjonalności, które usprawniają codzienną pracę.
Pracujemy z firmami usługowymi, handlowymi, produkcyjnymi, fundacjami i urzędami.
Przeprowadzamy audyty systemu ClickUp, tworzymy strukturę, konfigurujemy, szkolimy pracowników i wspieramy rozwój pracy w systemie.
Działamy zdalnie lub stacjonarnie.
Mamy doświadczenie w kilkudziesięciu wdrożeniach - od prostych rozwiązań CRM po złożone procesy z raportowaniem, automatyzacją, obsługą sprzedaży i help desk.
Wejdź na BeProductive.pl i poznaj więcej przykładów wdrożeń lub napisz do nas - chętnie porozmawiamy o Twoich potrzebach i zaproponujemy rozwiązania dopasowane do Twojej firmy.

Telefon: 696460112

E-mail: beproductive@int.pl