CO
162.39
mg/m3
O3
126.40
ug/m3
PM10
14.38
ug/m3
PM2.5
7.20
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.28)
Sprzedam:
- Rolety rzymskie z trwałych tkanin akr... (2024.04.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.26)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione ostatnu ... (2024.04.26)
Sprzedam:
- Własna działalność rekreacyjna na plaży... (2024.04.25)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.04.19)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
- TYPER:
› Zestaw par 27. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.04.29 22:37
- Orzeł:
› Łomnica po raz drugi ograła BKS
2024.04.29 22:26
- Orzeł:
› Łomnica po raz drugi ograła BKS
2024.04.29 22:19
- Orzeł:
› Zestaw par 23. kolejki ligi okręgowej
2024.04.29 22:13
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki A klasy
2024.04.29 22:12
dolar amerykański | 1 USD | 4.0346 | |
euro | 1 EUR | 4.319 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4259 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0509 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1717 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par 18. kolejki A-klasy
18 kolejka A klasy:grupa 1:
sobota, 6 kwietnia 2024:
Czarni Przedwojów - Rudawy Janowice Wielkie, godz. 15:00
Olimpia Kamienna Góra - Halniak Miłków, godz. 15:00
niedziela, 7 kwietnia 2024:
GKS Podgórzyn - Czarni Strzyżowiec, godz. 11:00
Piast Bolków - Lechia Piechowice, godz. 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
KS Wojcieszyce - Kwarc Pisarzowice, godz. 11:00
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Karkonosze II Jelenia Góra, godz. 14:00
Orzeł Wojcieszów - Orzeł Lubawka, godz. 14:00
grupa 2:
sobota, 6 kwietnia 2024:
Jaśnica Opolno Zdrój - Piast Czerwona Woda, godz. 15:00
Piast Zawidów - Kwisa Świeradów Zdrój, godz. 15:30
Olsza Olszyna - Orzeł Platerówka, godz. 16:00
niedziela, 7 kwietnia 2024:
LZS Kościelnik - Granica Miłoszów, godz. 14:00
Stella Lubomierz - Włókniarz Mirsk, godz. 15:00
Błękitni Studniska Dolne - Korona Radostów,
Chmielanka Chmieleń - Cosmos Radzimów, godz. 16:00
WKS Pilchowice - Fatma Pobiedna 0:3 wo.
grupa 3:
sobota, 6 kwietnia 2024:
LKS Ocice - Cement Raciborowice, godz. 15:00
Sparta Zebrzydowa - BKS II Bolesławiec, godz. 16:00
WKS Żarki Średnie - GKS Tomaszów Bolesławiecki, godz. 16:00
Victoria Ruszów - Leśnik Osiecznica, godz. 16:00
niedziela, 7 kwietnia 2024:
LZS Nowa - Kolonia Bolesławiec, godz. 11:00
GKS Warta Bolesławiecka - Orzeł Gościszów, godz. 11:00
GKS Iwiny - Czarni Lwówek Śląski, godz. 15:00
GKS Gromadka - LZS Niwnice, godz. 15:00
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2024-04-02 20:57
Komentarze
,,, @ 83.23.234.*
wysłany: 2024-04-02 21:20
iwiny lwówek 11-00 kuban
Victoria @ 5.173.226.*
wysłany: 2024-04-02 21:36
Victoria- Leśnik niedziela 15:00
grupa 2 @ 5.173.224.*
wysłany: 2024-04-02 21:51
sobota, 6 kwietnia 2024:
Jaśnica Opolno Zdrój - Piast Czerwona Woda, 10
Piast Zawidów - Kwisa Świeradów Zdrój, 10
Olsza Olszyna - Orzeł Platerówka, 1
niedziela, 7 kwietnia 2024:
LZS Kościelnik - Granica Miłoszów, 1
Stella Lubomierz - Włókniarz Mirsk, 02
Błękitni Studniska Dolne - Korona Radostów, 10
Chmielanka Chmieleń - Cosmos Radzimów, 2
raciborki @ 195.116.250.*
wysłany: 2024-04-03 06:07
walić Iwiny i smiecia Adriana
Kibic @ 5.173.240.*
wysłany: 2024-04-03 06:28
Platerówka ciekawe co pokaże
kibic @ 5.173.224.*
wysłany: 2024-04-03 07:53
Kościelnik-Miłoszów sobota 14.00 zmiana
kibic @ 37.248.178.*
wysłany: 2024-04-03 09:25
Błekitni - Radostów - niedziela godz. 11.00
Bmx @ 195.242.234.*
wysłany: 2024-04-03 11:18
Platerowka to dobry zespół a u siebie szczególnie chociaż skuteczność to ich bolączka w bramce dobry zawodnik nawet b.dobry
Do wyżej @ 5.173.240.*
wysłany: 2024-04-03 12:41
To jeszcze z liderem grają
Www @ 31.60.123.*
wysłany: 2024-04-03 19:41
Olimpia ma nowego bramkarza 👍
Do www @ 5.173.240.*
wysłany: 2024-04-04 09:55
Kto to taki
37.248.161.* @ 83.23.233.*
wysłany: 2024-04-05 03:44
http://www.90minut.pl/liga/1/liga13008.html
LZS @ 5.173.240.*
wysłany: 2024-04-05 06:50
Dawać Miłoszów z Kościelnikiem nie dać się pokażcie pazur
Kibic @ 217.96.223.*
wysłany: 2024-04-05 08:46
sobota, 6 kwietnia 2024:
Jaśnica Opolno Zdrój - Piast Czerwona Woda 3:2
Piast Zawidów - Kwisa Świeradów Zdrój 4:1
Olsza Olszyna - Orzeł Platerówka 5:0
niedziela, 7 kwietnia 2024:
LZS Kościelnik - Granica Miłoszów 7:0
Stella Lubomierz - Włókniarz Mirsk 1:4
Błękitni Studniska Dolne - Korona Radostów 1:1
Chmielanka Chmieleń - Cosmos Radzimów 0:3
Typer @ 5.173.249.*
wysłany: 2024-04-05 09:49
Czarni Przedwojów - Rudawy Janowice 1
Olimpia Kamienna Góra - Halniak Miłków 1
GKS Podgórzyn - Czarni Strzyżowiec X
Piast Bolków - Lechia Piechowice 2
Amfibolit Leszczyniec - Pub Gol Jelenia Góra 1
KS Wojcieszyce - Kwarc Pisarzowice 1
Włókniarz Chełmsko Śląskie - Karkonosze II 2
Orzeł Wojcieszów - Orzeł Lubawka 1
Snajper @ 5.173.240.*
wysłany: 2024-04-05 13:56
Najważniejsze jest to że wszystkim do pisze pogoda, sprawiedliwa walka
Andrzej @ 31.60.75.*
wysłany: 2024-04-05 18:13
Brawo Panie Wójcie 💪💪!
Kibic @ 5.173.240.*
wysłany: 2024-04-05 20:26
Niby Platerówka może się nie zebrać na mecz z olszą
Haha @ 83.4.81.*
wysłany: 2024-04-05 23:21
Nero zmień płytę🤣🤣🤣
,,, @ 83.23.234.*
wysłany: 2024-04-06 00:00
ruszów leśnik mecz w niedziele o 15-00 a iwiny lwówek w niedziele o 11-00 kuban ogarnias cos pajacu
Www @ 83.23.251.*
wysłany: 2024-04-06 06:35
To bramkarz z bardzo dużym doświadczeniem przyda się Olimpia w walce o awans👍
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192
Pytanko @ 5.173.240.*
wysłany: 2024-04-02 21:15
Na 90min podane jest ze Olimpia gra z Halniakiem o 16 ,a w sobote o 16 gra takze Piast z Lechią .