CO
38.50
mg/m3
O3
92.71
ug/m3
PM10
10.87
ug/m3
PM2.5
4.76
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie umiarkowane
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.22)
- Koko:
› Wyniki i tabela po 17. kolejce ligi okręgowej
2024.03.28 16:36
- kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 15:34
- Pinokio:
› Zestaw par 23. kolejki 3. ligi, grupa 3
2024.03.28 14:02
- Do wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 11:21
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.28 01:51
dolar amerykański | 1 USD | 4.0081 | |
euro | 1 EUR | 4.3191 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4228 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0474 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1705 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabele po XIV i XI kolejce B-klasy
XIV kolejka B-klasy:niedziela, 9 kwietnia 2017:
grupa I:
Kwarc Pisarzowice - Husaria Grzędy 3-0
Dragon Miszkowice - Bóbr Opawa 2-0
Auxilia Janiszów - Orły Lipienica 1-1
Amfibolit Leszczyniec - Nysa Wolbromek 3-0 vo.
Pauzuje Płomyk Borówno i Uran Okrzeszyn.
1. | Amfibolit Leszczyniec | 12 | 31 | 39:12 |
2. | Kwarc Pisarzowice | 12 | 27 | 45:14 |
3. | Orły Lipienica | 11 | 21 | 29:24 |
4. | Płomyk Borówno | 10 | 19 | 34:17 |
5. | Dragon Miszkowice | 11 | 15 | 21:20 |
6. | Uran Okrzeszyn | 10 | 14 | 35:20 |
7. | Husaria Grzędy | 11 | 14 | 16:19 |
8. | Auxilia Janiszów | 12 | 13 | 16:45 |
9. | Bóbr Opawa | 11 | 6 | 8:42 |
10. | Nysa Wolbromek | 12 | 1 | 11:41 |
XI kolejka B-klasy:
niedziela, 9 kwietnia 2017:
grupa II:
KS Maciejowa - Budowlani Wojcieszów 1-2
Woskar II Stara Kamienica - GLKS Czernica 12-2
Bobry Wojanów - Potok Karpniki 3-0
Pub Gol Jelenia Góra - Bóbr Marciszów 1-1
Juvenia Rybnica - WKS Pilchowice 5-1
1. | Woskar II Stara Kamienica | 11 | 24 | 42:14 |
2. | Budowlani Wojcieszów | 11 | 23 | 30:17 |
3. | Juvenia Rybnica | 11 | 21 | 38:33 |
4. | KS Maciejowa | 11 | 20 | 23:10 |
5. | Potok Karpniki | 11 | 18 | 22:17 |
6. | Bóbr Marciszów | 11 | 17 | 25:17 |
7. | Bobry Wojanów | 11 | 15 | 13:19 |
8. | GLKS Jeżów Sudecki | 11 | 8 | 21:50 |
9. | Pub Gol Jelenia Góra | 11 | 6 | 10:28 |
10. | WKS Pilchowice | 11 | 3 | 15:34 |
grupa III:
KS Włodzice - Zbylut Zbylutów 7-0
LZS Kotliska - Kwisa Mroczkowice 3-2
Czarni Strzyżowiec - Zryw Ubocze 3-1
Granit Gierałtów - LZS Sobota 11-4
Rolnik Rząsiny - KS Pławna 3-3
1. | Granit Gierałtów | 11 | 27 | 59:23 |
2. | Czarni Strzyżowiec | 11 | 27 | 49:16 |
3. | SLZS KS Włodzice | 11 | 24 | 37:14 |
4. | KS Pławna | 11 | 17 | 27:28 |
5. | Rolnik Rząsiny | 11 | 17 | 37:32 |
6. | Kwisa Mroczkowice | 11 | 14 | 37:28 |
7. | LZS Sobota | 11 | 12 | 32:47 |
8. | Zryw Ubocze | 11 | 9 | 24:43 |
9. | KS Kotliska | 11 | 7 | 20:37 |
10. | Zbylut Zbylutów | 11 | 4 | 12:66 |
grupa IV:
Kolonia Bolesławiec - Rybak Parowa 3-4
LZS Nowa - Bóbr Dąbrowa Bolesłąwiecka 2-2
Majdan Bolesławice - Znicz Kruszyn 6-1
Orzeł Gościszów - Jawa Otok 7-3
Pauza LKS Mierzwin.
1. | Rybak Parowa | 10 | 22 | 42:20 |
2. | Bóbr Dąbrowa Bol. | 10 | 20 | 39:18 |
3. | LKS Mierzwin | 9 | 19 | 35:17 |
4. | Orzeł Gościszów | 10 | 19 | 32:18 |
5. | Majdan Bolesławice | 10 | 18 | 36:23 |
6. | Znicz Kruszyn | 10 | 13 | 28:47 |
7. | LZS Nowa | 9 | 8 | 14:26 |
8. | Jawa Otok | 10 | 7 | 29:40 |
9. | Kolonia Bolesławiec | 10 | 1 | 12:58 |
grupa V:
LZS Zaręba - Granica Miłoszów 1-4
Piast Czerwona Woda - LZS Pisarzowice 2-3
LZS Ręczyn - Orzeł Platerówka 4-1
Przyszłość Dłużyna - LZS Porajów Kopaczów 4-2
LZS Radostów - LZS Kościelnik 1-7
1. | LZS Kościelnik | 11 | 29 | 45:14 |
2. | LZS Ręczyn | 11 | 21 | 35:27 |
3. | LZS Pisarzowice | 11 | 17 | 26:24 |
4. | Granica Miłoszów | 11 | 17 | 30:24 |
5. | Orzeł Platerówka | 11 | 17 | 33:27 |
6. | Przyszłość Dłużyna | 11 | 16 | 25:28 |
7. | Piast Czerwona Woda | 11 | 16 | 22:36 |
8. | LZS Radostów | 11 | 14 | 34:35 |
9. | Porajów Kopaczów | 11 | 6 | 24:33 |
10. | LZS Zaręba | 11 | 4 | 19:45 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-04-09 01:00
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57