CO
359.94
mg/m3
O3
102.87
ug/m3
PM10
5.26
ug/m3
PM2.5
2.51
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Drewniany domek całoroczny letniskowy... (2024.03.29)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.03.28)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione mix smaków (2024.03.27)
Kupię:
- Kupię ANTYKI / STAROCIE / DZIEŁA SZTUKI... (2024.03.26)
Różne:
- Usługi Dekarskie (2024.03.25)
Sprzedam:
- Maskownice na wymiar belki rustykalne... (2024.03.25)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione wielkanocne (2024.03.24)
Dam pracę:
- Kierowca Kat.C (2024.03.24)
Kupię:
- KUPIĘ OBRAZY - SKUP OBRAZÓW - OLEJNE, A... (2024.03.22)
Dam pracę:
- Prace pomocnicze i rozbiórkowe Niemcy (2024.03.22)
- Do sport to zdrowie:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:42
- Kibol:
› Zestaw par 18. kolejki ligi okręgowej
2024.03.29 14:34
- Andrei dzban pro ap:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 13:35
- Kibic:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 12:09
- Do tego młota wyżej:
› Zestaw par 22. kolejki 4. ligi dolnośląskiej
2024.03.29 06:13
dolar amerykański | 1 USD | 3.9886 | |
euro | 1 EUR | 4.3009 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.425 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.03 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.17 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Zestaw par XXIV i XX kolejki B-klasy
XXIV kolejka B-klasy:niedziela, 29 maja 2016:
grupa I:
Nysa Wolbromek, godz. 11:00
Amfibolit Leszczyniec - Dragon Miszkowice, godz. 11:00
Kwarc Pisarzowice - Auxilia Janiszów, godz. 11:00
Płomyk Borówno - Pagaz Krzeszów, godz. 11:00
Bóbr Marciszów - Orły Lipienica, godz. 11:00
Olimpia II Kamienna Góra - Uran Okrzeszyn, godz. 12:00
Bóbr Opawa - Husari Grzędy 0-3 vo.
XX kolejka B-klasy:
niedziela, 29 maja 2016:
grupa II:
KS Maciejowa - Bobry Wojanów, godz. 11:00
Halniak Miłków - Pub Gol Jelenia Góra, godz. 11:00
WKS Pilchowice - Potok Karpniki, godz. 11:00
Czarni Strzyżowiec - Woskar II Stara Kamienica, godz. 15:00
Juvenia Rybnica - Mitex Podgórzyn, godz. 15:00
Hottur Borowice - GLKS Czernica 0-3 vo.
grupa III:
Bielany Biedrzychowice - Zbylut Zbylutów, godz. 15:00
LZS Kotliska - KS Pławna, godz. 15:00
KS Włodzice - LZS Sobota, godz. 15:00
Rolnik Rząsiny - Kwisa Mroczkowice, godz. 17:00
LZS Niwnice - Fatma Pobiedna, godz. 17:00
Bazalt Wojciechów - LZS Kościelnik 0-3 vo.
grupa IV:
GKS Iwiny - Jawa Otok, godz. 15:00
Kolonia Bolesławiec - LKS Mierzwin, godz. 15:00
KS Trzebień - Znicz Kruszyn, godz. 15:00
Roan Tomisław - LZS Nowa, godz. 15:00
Orzeł Gościszów - LKS Kraśnik Dolny, godz. 15:00
Bóbr Dąbrowa Bolesławiecka - LKS Dobra 1-1 (26 maja 2016)
grupa V:
Orzeł Platerówka - Bazalt Sulików, godz. 11:00
Piast Czerwona Woda - LZS Porajów Kopaczów, godz. 11:00
Przyszłość Dłużyna - LZS Ręczyn, godz. 11:00
LZS Pisarzowice - Zryw Bratków, godz. 15:00
Granit Gierałtów - LZS Zaręba 0-3 vo.
Pauzuje Granica Miłoszów.
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2016-05-27 04:06
› Wyniki i tabele po 17. ...
2024-03-23
komentarze: 163
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-03-04
komentarze: 12
› Zestaw par 16. kolejki ...
2024-03-11
komentarze: 49
› Wyniki i tabele po 16. ...
2024-03-16
komentarze: 152
› Zestaw par 17. kolejki ...
2024-03-18
komentarze: 57