117.37

91.79

17.52

8.92

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-15 o godzinie 01:00.

VI kolejka Jeleniogórskiej MOS Ligi Futsalu

Klęską ekip studenckich okazała się być VI kolejka Jeleniogórskiej MOS Ligi Futsalu. Kolegium Karkonoskie musiało w poniedziałkowy wieczór uznać wyższość Baru Harnaś-Pracowni Reklam Humor, a Akademia Ekonomiczna wyraźnie przegrała z Pub Gol pomimo, iż do przerwy akademicy prowadzili 2-0! Klasę pokazali Przyjaciele Gola JG24.pl, którzy w meczu na szczycie roznieśli Gwardię 5-1, a ścisły kontakt z czołówką nadal utrzymują piłkarze Kry-Cha Bus dzięki zwycięstwu nad Promatic 3-1.
Jako pierwsi w szranki stanęli harnasie i studenci z KK. Ten mecz miał pokazać czy chłopaki z BH-PRH potrafią wygrywać tylko ze słabszymi ekipami, czy też stać ich na pokonanie teamu ze ścisłej czołówki, którym niewątpliwie jest Kolegium Karkonoskie naszpikowane piłkarzami lokalnych klubów piłkarskich. Po 30 minutach zażartej walki górą w tym starciu okazali się harnasie, którym zwycięstwo 2-1 zapewniły trafienia Rafała Musiała i Raoufa Jamai. Dla studentów gola zdobył Tobiasz Kuźniewski.
Kolejny mecz miał dać odpowiedź na to czy zespół Akademii Ekonomicznej już się otrząsnął po laniu jakie otrzymał tydzień wcześniej od Przyjaciół Gola JG24.pl. Tym razem rywalem akademików był Pub Gol, który gra bardzo pechowo w tegorocznej lidze i jeszcze nie wygrał spotkania. Na kontynuację tej pechowej passy zanosiło się także i w tym meczu, gdyż do przerwy Akademia Ekonomiczna prowadziła 2-0! Mecz ma jednak dwie połowy, a druga połowa tego spotkania była prawdziwym popisem piłkarzy PG, którzy zaaplikowali swoim rywalom 5 goli! Królem polowania był Daniel Duraj notując hat-trick, a po jednym golu dorzucili Radosław Dutka i Tomek Kocioła.
Blisko miesiąc czasu musieli czekać na swoje pierwsze punkty w MOS lidze piłkarze Alarm Security. Cierpliwość się opłaciła, bo w poniedziałek AS efektownie rozprawili się z C.O. Cumbers 7-3. Nie pozwoliło im to na opuszczenie ostatniego miejsca, ale może pierwsze zwycięstwo tchnie nowego ducha w ten zespół. Inaczej mają się sprawy w przypadku najmłodszego zespołu ligi - C.O. Cumbers. Te sympatyczne dzieciaki gasną w oczach i poniosły już 4 porażkę z rzędu. Za tydzień grają z Aresztem Śledczym i ponownie będzie im bardzo ciężko o punkty.
Spora dawka adrenaliny "przelała" się przez parkiet podczas meczu Kry-Cha Bus - Promatic. O zwycięstwie autobusiarzy zadecydowały błędy bramkarza hazardzistów Bartka Hoffmana, który miał swój wkład przy dwóch golach dla Kry-Cha Bus. Jak widać, każdy może mieć słabszy dzień, bo do tej pory Bartek był mocnym punktem swojej ekipy i zapewne będzie nim w kolejnych meczach. Ozdobą spotkania były gole Arka Gawlika (K-CB) i Darka Jończego (Promatic), które padły po ładnych kombinacjach całej drużyny.
Mecz Przyjaciół Gola JG24.pl z Gwardią okazał się być spacerkiem dla tych pierwszych. Drużyna Przyjaciół Gola nad którą patronat objął nasz portal już do przerwy prowadziła 2-0 po golach Artura Milewskiego i Adama Mójty. Na początku II połowy gwardziści odzyskali nadzieję na dobry wynik po kontaktowym golu Dariusza Gutowskiego, ale końcówka w wykonaniu PG JG24.pl była zabójcza co zaowocowało kolejnym trafieniem Mójty oraz golami Krzysztofa Bukata i Jacka Ziobro. Po meczu nie krył swojej radości menadżer zwycięzców Zygmunt Jankowski, który stwierdził, iż nie widzi kandydata mogącego pokrzyżować szyki jego ekipie. Jestem przekonany o końcowym sukcesie Przyjaciół Gola JG24.pl - podsumowuje Jankowski.
Ostatnie dwa mecze zakończyły się zgodnie z przewidywaniami obserwatorów MOS ligi. Areszt Śledczy 3-1 pokonał Old Boy Team po golach Marka Paula (2) i Tomka Hutnika, a Jelonka.com zwyciężyła PEC 4-1. Autorem dwóch goli w tym meczu był zawodnik Karkonoszy - Paweł Walczak.
Za tydzień VII kolejka spotkań. Ciężko w niej wskazać jedno topowe spotkanie, ale ciekawie może być w inaugurującym VII kolejkę meczu Przyjaciele Gola JG24.pl - Pub Gol. Być może pokrzepienie zwycięstwem nad Akademią Ekonomiczną pubowicze będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę? Nie zabraknie też z pewnością emocji gdy zagra Akademia Ekonomiczna z Promatic oraz Bar Harnaś z Gwardią. Warto przekonać się o tym osobiście odwiedzając halę MOS przy Złotniczej w najbliższy poniedziałek. Początek spotkań jak zawsze o 18:30.