165.04

47.90

22.01

18.31

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-04-24 o godzinie 04:00.

CZARNI LŚ - KARKONOSZE JG - relacja NA ŻYWO od 16:30

Już dzisiaj na stadionie w Lwówku Śląskim odbędzie się mecz półfinałowy Pucharu Polski JOZPN pomiędzy Czarnymi i Karkonoszami Jelenia Góra. Liczymy na dobrą postawę podopiecznych Leszka Dulata i awans do finału. Od godziny 16:30 będziecie mogli śledzić relację na żywo z tego spotkania. Informacje będziemy aktualizować co dziesięć minut, częściej tylko w przypadku strzelanych goli lub innych istotnych dla przebiegu meczu wydarzeń. Zapraszamy!

16:33 - Rozpoczęcie spotkania
16:40 - Konrad Kogut strzela gola dla Karkonoszy. Od tego momentu prowadzimy 1:0! Gratulujemy!
16:49 - Póki co wyrównany mecz. Spokojny okres gry
16:55 - Szczęście nie trwało zbyt długo. Antoni Podobiński (Czarni Lwówek) strzela gola wyrównując w ten sposób 1:1.
17:05 - Wyrównany okres gry. Jedną groźną sytuację mają za sobą Czarni, lecz póki co, wynik bez zmian.
17:16 - Niestety, nadal wynik bez zmian. Przed chwilą była szansa na drugiego gola dla Karkonoszy, lecz Kurzelewski, po zagraniu Kotarby, trafił w słupek.
17:19 - Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1. W ostatniej minucie znakomitą sytuację miał Kowalski, który otrzymał perfekcyjne podanie od Walczaka. Niestety, w sytuacji sam na sam przegrał pojedynek z bramkarzem Czarnych.

17:34 - Rozpoczęcie drugiej połowy. Trzy zmiany w Karkonoszach, z boiska schodzą: Kogut, Kowalski, Kurzelewski, a za nich wchodzą: Krupa, Durlak, Siatrak.
17:41 - KS Karkonosze prowadzą 2:1! Strzelcem bramki jest Maciej Suchanecki! Brawo!
17:48 - Dobrą sytuację miały Karkonosze. Kotarba strzela z 16 metrów lecz bramkarz Czarnych broni. Wynik bez zmian.
17:55 - Dobry okres gry Karkonoszy, lecz wynik bez zmian. Karkonosze prowadzą 2:1 z Czarnymi Lwówek.
18:03 - Coraz groźniej pod bramką Karkonoszy, optyczna przewaga Czarnych. Wynik bez zmian.
18:13 - Lwówek stawia wszystko na jedną kartę, lecz póki bez rezultatów. Zmiana w Karkonoszach: schodzi Suchanecki, wchodzi Rodziewicz.
18:23 - Wynik bez zmian. Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.
18:25 - Koniec spotkania. Czarni Lwówek Śląski - KS Karkonosze Jelenia Góra 1:2.