34.87

90.86

7.04

4.73

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-05-19 o godzinie 10:00.

Biało - niebieskie jak zawsze zwycięskie

Bez najmniejszych problemów po komplet punktów w meczu ze Zgodą Ruda Śląska sięgnęły piłkarki ręczne Karkonoszy Jelenia Góra. Biało - niebieskie przegrywały w tym meczu tylko raz, w drugiej minucie, gdy gola z rzutu karnego dla gości zdobyła Martyna Krzysteczko. Za chwilę z rzutu karnego wyrównała Sabina Kobzar, na 2-1 trafiła Agnieszka Kowalska i rozpędzający się biało - niebieski walec rozjechał kolejnego rywala.
Teraz przed Karkonoszami przerwa do 11 kwietnia 2021. Tego dnia w hali przy Złotniczej dojdzie do meczu sezonu, w którym nasz zespół podejmie SPR Olkusz (godz. 17:00). Przypomnijmy, że olkuszanki jako jedyne w obecnych rozgrywkach potrafiły pokonać jeleniogórzanki.

KARKONOSZE JELENIA GÓRA - ZGODA RUDA ŚLĄSKA 30-20 (18-10)

KSK: Wierzbicka, Prudzienica - Kołecka, Szramik, Jośko, Klimaszewska - 3, Jesionek - Wróblewska - 2, Muras - 5, Kowalska - 5, Wojtas, Kobzar -5, Załoga - 8, Jasińska - 2.

Trenerka: Dilrabo Samadova.

ZRŚ: Zimowska, Wieczorek - Krzysteczko - 4, Nawrocka - 1, Prokop - 2, Kita - 4, Zelek - 2, Zawada - 1, Cieślik - 1, Korbel - 3, Chruścińska, Krzysteczko - 2.

Trener: Marek Płatek.

Sędziowali: Tomasz Gaweł i Łukasz Nowak.

2021-03-20 20:19