CO
124.48
mg/m3
O3
83.11
ug/m3
PM10
16.35
ug/m3
PM2.5
12.51
ug/m3
Pogoda w Jeleniej Górze
zachmurzenie duże
- WYKOŃCZENIA WNĘTRZ
Sprzedam:
- Pierogi ręcznie lepione przy zakupie 10... (2024.04.17)
Nieruchomość: do wynajęcia:
- Kawalerka do wynajęcia (2024.04.17)
Sprzedam:
- gra XXL o STRAŻY POŻARNEJ dla DZIECI ... (2024.04.17)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.16)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.14)
Różne:
- serwis okien i drzwi (2024.04.14)
Różne:
- Lamele sufitowe na wymiar, imitacja d... (2024.04.13)
Sprzedam:
- Domowe pierogi ręcznie lepione (2024.04.11)
Sprzedam:
- Lamele drewnopodobne na sufit prosto ... (2024.04.11)
Różne:
- Pranie mebli tapicerowanych-sofy,kana... (2024.04.10)
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 10:56
- Kibic:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 10:55
- Ktoss:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 09:48
- Kol:
› Zestaw par 14. kolejki B klasy
2024.04.19 08:30
- Ronaldinho:
› Zestaw par 20. kolejki A klasy
2024.04.19 07:59
dolar amerykański | 1 USD | 4.0688 | |
euro | 1 EUR | 4.3316 | |
frank szwajcarski | 1 CHF | 4.4787 | |
funt szterling | 1 GBP | 5.0615 | |
korona czeska | 1 CZK | 0.1712 |
Ilość: |
Przelicznik: 0 PLN |
Wyniki i tabela po XVII kolejce III ligi, grupa III
XVII kolejka III ligi:grupa III:
sobota, 18 listopada 2017:
Lechia Dzierżoniów - Piast Żmigród 1-2 (0-1)
Pniówek Pawłowice Śląskie - Falubaz Zielona Góra 2-1 (0-0)
Polonia Głubczyce - Ruch Zdzieszowice 1-5 (0-1)
Rekord Bielsko-Biała - Unia Turza Śląska 1-2 (1-1)
Miedź II Legnica - Stilon Gorzów Wielkopolski 2-1 (1-1)
KS Polkowice - Ślęza Wrocław 2-3 (0-1)
niedziela, 19 listopada 2017:
Górnik II Zabrze - Gwarek Tarnowskie Góry 3-1 (1-1)
Stal Bielsko-Biała - Skra Częstochowa 0-0
Stal Brzeg - Zagłębie II Lubin 1-2 (0-0)
1. | Skra Częstochowa | 17 | 36 | 24-6 |
2. | Stal Brzeg | 17 | 33 | 42-25 |
3. | Ślęza Wrocław | 17 | 33 | 36-28 |
4. | Gwarek Tarnowskie Góry | 17 | 31 | 28-21 |
5. | Stilon Gorzów Wielkopolski | 17 | 28 | 36-26 |
6. | KS Polkowice | 17 | 27 | 29-26 |
7. | Lechia Dzierżoniów | 17 | 26 | 28-24 |
8. | Górnik II Zabrze | 17 | 25 | 36-31 |
9. | Stal Bielsko-Biała | 17 | 24 | 20-20 |
10. | Pniówek Pawłowice Śląskie | 17 | 22 | 23-30 |
11. | Rekord Bielsko-Biała | 17 | 22 | 29-29 |
12. | Miedź II Legnica | 17 | 20 | 19-29 |
13. | Ruch Zdzieszowice | 17 | 20 | 27-28 |
14. | Piast Żmigród | 17 | 20 | 23-26 |
15. | Zagłębie II Lubin | 17 | 20 | 25-31 |
16. | Unia Turza Śląska | 16 | 18 | 22-27 |
17. | Falubaz Zielona Góra | 17 | 18 | 21-30 |
18. | Polonia Głubczyce | 16 | 6 | 17-48 |
Piotr Kuban
Podziel się z innymi:
2017-11-19 00:59
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-06
komentarze: 124
› Zestaw par 18. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 22
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-08
komentarze: 24
› Zestaw par 19. kolejki ...
2024-04-02
komentarze: 17
› Wyniki i tabele po 19. ...
2024-04-12
komentarze: 192