534.58

67.82

6.04

3.88

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 2024-03-28 o godzinie 11:00.

8 goli, 2 czerwone kartki, 12 żółtych kartek

Działo się w Piechowicach przy okazji meczu Lechii z Włókniarzem Chełmsko Śląskie. Kibice obejrzeli osiem goli, dwie czerwone kartki i 12 żółtych. Wygrali gospodarze 5-3, w kartkach był remis.
Lechia potrzebowała kwadransa, aby się rozkręcić. W 14-ej minucie uderzeniem z linii pola karnego wynik otworzył Dominik Pietrzykowski, a minutę później Radosław Paradowski wyłożył piłkę Michałowi Misiurze i ten dopełnił formalności. Na odpowiedź gości trzeba było czekać do 35-ej minuty. Uderzenie z dystansu Jarosława Chrzanowskiego wylądowało w sieci, a jego obronę Dawidowi Patkowskiemu utrudnił rykoszet. Utrata bramki podziałała mobilizująco na piechowiczan. Najpierw błysnął Radosław Palewicz, który odebrał piłkę rywalom w okolicach ich pola karnego. Ograł dwóch chełmszczan, zagrał do Paradowskiego i było 3-1. Czwarty gol też idzie na konto Radka, tym razem zachował zimną krew w sytuacji sam na sam.
Drugą połowę Włókniarz rozpoczął golem Mateusza Butkiewicza. Lechia nie była dłużna i Pietrzykowski podwyższył na 5-2. Później na boisku zaczęły dominować nerwy, a prócz żółtych kartek sędzia Dariusz Sasiela musiał też wyciągać czerwone. Jedną już w 60-ej zobaczył Pietrzykowski. Drugą w doliczonym czasie gry Miroslav Zeman. W międzyczasie goście zdobyli trzecią bramkę po akcji Gracjana Głowackiego. Jak się okazało był to ostatni gol w tym spotkaniu. Niemiło było też po jego zakończeniu, bowiem piłkarze chcieli jeszcze sobie wyjaśniać boiskowe zaszłości. Na szczęście do poważniejszych incydentów nie doszło.

LECHIA PIECHOWICE - WŁÓKNIARZ CHEŁMSKO ŚLĄSKIE 5-3 (4-1)

Bramki: 1-0 Pietrzykowski 14', 2-0 Misiura 15', 2-1 Chrzanowski 35', 3-1 R. Paradowski 38', 4-1 R. Paradowski 45', 4-2 Butkiewicz 48', 5-2 Pietrzykowski 55', 5-3 G. Głowacki 69'.
Czerwone kartki: Pietrzykowski za dwie żółte w 60' oraz Zeman za dwie żółte w 90'+3'.
Żółte kartki: Pietrzykowski x2, Lewandowski, Sobczak, Szalej, Misiura oraz Zeman x2, G. Głowacki, M. Głowacki, Lewandowski, Wieczorkiewicz.
Sędziowali: Dariusz Sasiela jako główny oraz Dariusz Czechowska i Kamil Snacki.
Widzów: 100.

LECHIA: Patkowski - Mackiewicz, Myjak, Szalej, Misiura, Sobczak (70' Rzepecki), Lewandowski, Palewicz (82' Walczak), Gurlaga (60' Woronowicz), R. Paradowski (90' Bukat), Pietrzykowski.
WŁÓKNIARZ: M. Głowacki (46' Stawarz) - Butkiewicz, Aulich (60' Borys), G. Głowacki, Chrzanowski, Wójcik (80' Jała), Wójtów, Ziębicki, Lewandowski, Zeman, Wieczorkiewicz (46' Lewczuk).

2017-10-16 23:46