KPR wygrał w karnych Dodano: 2017-09-16 Komentarzy: 16

80.73

C6H6

0.31

293.06

Dane pomiarowe dla stacji Jelenia Góra. Wartości zostały odczytane dnia 19-09-2017 o godzinie 18:10.

- Didikx:
Trwa oznakowywanie miejsc parkingowych dla osób niep...

Stal Chocianów - Odra Ścinawa 2-3 (2-1)
Olimpia Kamienna Góra - Włókniarz Mirsk 0-4 (0-2)
Karkonosze Jelenia Góra - Nysa Zgorzelec 3-1 (1-1)

niedziela, 10 września 2017:

Chrobry II Głogów - Sparta Grębocice 6-2 (1-0)

Komentarze

Redakcja JG24.PL nie ponosi odpowiedzialności za komentarze i ich treści. Opinie w nich zawarte nie są opiniami redakcji, tylko osób które je piszą. Jeżeli którykolwiek z komentarzy narusza netykietę lub Twoje dobre imię, zawiadom nas o tym.

Do głąba i matoła "Ner" -
cytuję jego pytanie - "A kto to są Sudety i gdzie ta wioska leży?auuu auuu auuu"
i odpowiadam:
ZAPYTAJ PANIĄ OD GEOGRAFII - MATOLE... Trzeba być naprawdę debilem bez mózgu nie znając geografii miejsca, w którym się mieszka. To tak, jakby dziecko po dwudziestu latach nie wiedziało, jak ma na imię ojciec i matka.

wysłany: 2017-09-10 16:24

Do stacha. Pani od geografi nie wie bo takiego za**** jak giebułtów nie ma na żadnej mapie

wysłany: 2017-09-10 18:00

Szanowni kibice jak Olimpia vs Strzegom?

wysłany: 2017-09-10 18:42

Chwała zwycięzcom, szacunek pokonanym. Tak po krotce, dwa różne dwa gole do przerwyW drugiej połowie dwa wypady i gol, który nie miał znaczenia. Kowary dwa słupki i sam na sam Basziego, szkoda. Ważne że całą drugą cześć na połowie przeciwnika. To porażka z godnością i idę o zakład , że w tej rundzie ostatnia. Strzegom ma ekipę na awans, to tyle

olimpia @ 83.20.174.*

wysłany: 2017-09-10 19:03

Co do k..wy z Kowarami, sprowadzili tyle zawodników obcych, burmistrzowa daje kasę z podatków, pytam dla kogo? Prezes uśmiechnięty i tak trzymać.

Kibic 25 @ 80.50.98.*

wysłany: 2017-09-10 19:27

Odnośnie Sudety-Apis. Sudety Przy odrobinie szczęścia wygrały by 3:2. Trener do zmiany. Zmiany wykonane pod koniec meczu masakra zamiast wpuścić 2 świeżych wcześniej na zmęczony Apis to on wpuszcza w 80 minucie. Pierwszy mecz Majki chłopak biega odbija się od obrońców a on go trzyma do końca. Z tym trenerem bój o utrzymanie a ekipa jest fajna. Apis z taką gra do 3 ligi tylko po co? Podzielić los Olimpii? Zresztą jak awansują bo z taką gra słabo blado to widzę. Zero pomyslu na grę bramki że stałych fragmentow i przy olbrzymim szczęściu. Tak to bardzo średnio z gry.

kibic @ 109.197.44.*

wysłany: 2017-09-10 20:08

kibic 25 TY pajacu to na jakim Ty meczu byłeś? co Giebułtów miał z gry ? **** do ****...bład lewego obrońcy Apisu faul i bramka. a tak to co mieli z akcji. Apis siedział na nich na czereśni...odrobine szczęścia to by było z 5 zero ...piszecie te komentarze pompując swoje drużyny a one w czarnej **** sa....

Jerzyk kup se fife @ 107.167.109.*

Koles z jakas manią prowadzi klub. Kup sobie managera na xboxa i odpuść

do kibic25 @ 94.254.245.*

wysłany: 2017-09-10 20:19

Powiedz mi tylko jedno, jak na tym kartoflisku można fajnie zagrać w piłkę? To jest handicap Giebułtowa,łatwiej będzie uciułać jakieś punkty,szczególnie na jesień jak popada

Olek @ 83.10.85.*

wysłany: 2017-09-10 20:28

Jak te boiska weryfikują przecież tam nie da się grać w piłkę!

mix @ 178.37.184.*

wysłany: 2017-09-10 20:34

Dziś w Giebułtowie prawdziwy mecz walki. Sudety przegrały ale brawo za ambicję i za walkę do końca. Zabrakło Wam trochę szczęścia ale dzięki za znakomite widowisko sportowe. Brawo dla całej drużyny.

neutralny do wyżej @ 83.26.19.*

wysłany: 2017-09-10 20:39

to na**** tam przychodzisz możesz zawsze pojechać na mecz śląsk wrocław a nie przesadzaj z grą apisu gwiazdy z pierwszej ligi dwie bramki kartofle pokaż mi jedną dobrą akcje wypracowana i gol z tego podaj minute bo chyba byłeś na meczu ale po wczorajszym skręcie cie trzyma pozdrawiam normalnych

wysłany: 2017-09-10 20:44

Pierwsze czy was wyzywam i obrażam nie. To trochę kultury chyba Trzeba mieć. Drugie boisko jest takie same dla wszystkich. Wynik mógłby być inny jasne parada bramkarza Apisu plus wyciągnięcie bramkarza i obrońcy okienka i macie 0 pkt. Mieliście też swoją setkę ale piłka posłanka Panu Bogu w okno. Twierdzę tylko że na taką pake jaka macie to zagraliscie średnio. Strzegom u nas pokazał się o wiele lepiej. Szkoda że nie graliscie na innych boiskach w naszym regionie to byście dopiero ręce załamali.

do Kibic 25 @ 94.254.247.*

wysłany: 2017-09-10 20:47

Idź się zalic gdzieś indziej i nie zaśmiecaj tu forum swoimi komentarzami

obserwator @ 37.47.129.*

wysłany: 2017-09-10 20:59

Widać było różnicę w klasie obu ekip a poza paroma minutami w końcówce to Sudety raczej były tłem. Apis też stać na lepszą grę a w drugiej połowie było sporo lagi. Śmiesznie wygląda wystawianie kapitana Sudetów od pierwszej minuty gdzie gość kaleczy grę gospodarzy. kto był to widział jak piłkarze się ślizgali na tej "murawie". myślę że na dobrze przygotowanym pełnowymiarowym boisku wynik byłby zdecydowanie wyższy. w tabeli za Sudetami tylko Złotoryja i Kamienna.

Jaki był wynik? Pięknie to gra Barcelona,a to jest 4 liga polska

??ghkb @ 37.138.220.*

wysłany: 2017-09-10 21:08

Panie Jurku numer 5 ,20 i 11 kto To?czy trener jest nie widomy?

wysłany: 2017-09-10 21:13

Tak różnice było widać. Tylko Apis pojechał do beniaminka który prawie nie trenuje. Drużyna po transferach i to na 4 ligę grubych i co ledwo. Ale nie przetłumaczysz. Będzie mecz w Mirsku Na normalnej dla was murawie i stadionie zobaczymy jacy jesteście dobrzy.

kibic do wyzej @ 94.254.241.*

wysłany: 2017-09-10 21:48

Z całym szacunkiem ale Giebultow tak samo gra na sporych transferach jak na 4 ligę wiec nie wiem po co wypominasz taki styl budowania drużyny Apisowi? Giebultow nie jest beniaminkiem z biednym składem. Sorry kolego ale to taka lekka hipokryzja. Ale ja nie mam nic ani do Apisu ani do Sudetów

Do kibic 25 @ 83.26.120.*

wysłany: 2017-09-10 21:49

Skąd Ty możesz wiedzieć czy Giebułtów trenuje ?jesteś tam?grasz tam?to się nie odzywaj jak nic nie wiesz ! Dobra nie będę się spinał na gościa,który najwięcej wie o piłce ! Szkoda słów !

wysłany: 2017-09-10 21:50

Który wie najwięcej o piłce,o drużynie i o tym co się w szatni dzieje! Brawo dla cb człowieku z Mirska! Pompuj dalej balonik! Czekamy

Apis poprostu gra już drugi sezon i ogólnie stać ich na lepsze wzmocnienia ale sudety identycznie gra tylko na transferach bez wychowanków.

wysłany: 2017-09-10 21:51

Nadal nic nie rozumiesz. Czy ktoś z nas mówi,że jesteśmy wielcy,gramy w tej samej lidze chłopie. To nie jest takie proste zagrać każdy mecz pięknie i każdy wygrać. Tydzień temu,graliśmy pięknie i było 4 z Orkanem. Sztuką jest grać słabo i wygrać,a w Mirsku będzie inny mecz,możemy wygrać,zremisować i przegrać.

Bicie piany @ 37.47.139.*

wysłany: 2017-09-10 22:08

Apis wygrał bo był lepszy i tyle. Kowary dzisiaj 70% posiadania piłki i gładko w ryj! Giebultow niech się skupi na kolejnych meczach bo jeszcze wygra nie raz, nic nie pokazując! Musicie się pogodzić , że są lepsze drużyny a klasę pokazuje się po porażce nie zwycięstwie. Moim zdaniem Sudety i Apis w przyszłym sezonie będą znów rywalizować na 4 ligowym poziomie, nara